Přejít na obsah stránky | Klávesové zkratky | Hlavní strana | Mapa stránek | Vyhledávání | Přejít na hlavní navigační menu

dialyzační monitory

Začátkem prosince roku 2020 se uskutečnil z jara odložený 38. kongres České nefrologické společnosti, jehož účastníci mohli ve virtuálním prostoru získat nejnovější poznatky z vědeckých výzkumů a vyměnit si zkušenosti z klinické praxe.

10.03.2021 redakce Braunovin
dialyzační monitory

Rychlejší příprava a jednodušší obsluha, účinná prevence hypotenze a vysoce efektivní jednojehlová dialýza - představujeme nový, inteligentní dialyzační monitor.

dialyzační monitory

K čemu může dojít, pokud nekontrolujeme dialyzační dávku při každém dialyzačním ošetření?

22.09.2015 redakce Braunovin
dialyzační monitory

Představujme Vám tři unikátní přednášky Prof. Antonia Santora, Prof. Andrease Kribbena a Prof. Angela Argilese, které zazněly na 52. nefrologickém kongrese ERA-EDTA s účastní B. Braun Avitum.

18.09.2015 Jan Matuška, DiS.
dialyzační monitory

Unikátní úpravna vody Aquaboss® poskytuje nejvyšší světový standard v péči o kvalitu vody pro dialýzu. Produkty Aquaboss® se vyznačují vysokým stupněm flexibility a již dnes splňují požadavky budoucnosti.

18.09.2015 redakce Braunovin
dialyzátory

Mít více času na podstatné věci znamená mít více času pro pacienty

14.03.2012 Tomáš Vápeník
dialyzační monitory

Dialyzační monitor je jednou z důležitých technologií, které jsou k zapotřebí pro poskytování dialyzační léčby.

07.03.2011 David Vacek, DiS.
dialyzační monitory

Jedním z cílů společnosti B. Braun je poskytnout lékařům i ostatnímu zdravotnickému personálu nejlepší možnou podporu pro to, aby svým pacientům mohli zajistit optimální dávku dialýzy. Základním předpokladem je možnost přesného kontinuálního měření a zobrazení účinnosti dialýzy již během léčby. B. Braun proto vyvinul systém Adimea® pro monitorování procesu dialýzy v reálném čase. Systém je instalován do monitorů Dialog+ a již řada hemodialyzačních středisek ho má možnost v České republice využívat. Jak jsou spokojeni s Adimea® na Hemodialyzačním středisku v Děčíně, jsme se zeptali vedoucího lékaře MUDr. Martina Ullrycha.

16.09.2010 redakce Braunovin
dialyzační monitory

Již prakticky jeden rok má řada hemodialyzačních středisek v České a Slovenské republice možnost on-line sledovat
účinnost ošetření pomocí systému Adimea® instalovaného do dialyzačních monitorů Dialog výrobce B. Braun. V nedávné době byly dokončeny ověřovací klinické studie pro použití systému Adimea® i v režimu hemodiafiltrace (HDF) a jednojehlové dialýzy (SN). Oblast použití systému tak byla nyní rozšířena a v tuto chvíli systém Adimea® pokrývá úplné spektrum modalit hemodialyzačních ošetření.

14.09.2010 Tomáš Vápeník
dialyzační monitory