Přejít na obsah stránky | Klávesové zkratky | Hlavní strana | Mapa stránek | Vyhledávání | Přejít na hlavní navigační menu

dialyzační monitory

Základním a velmi důležitým požadavkem uživatelů dialyzačního monitoru by měla být jeho bezpečnost pro dialyzované pacienty. Jedním ze základních nastavovaných parametrů dialyzačního ošetření je objem ultrafiltrace, jenž se stává relativně nebezpečným parametrem pro pacienty se sklonem k hypotenzi.

14.10.2021 Jan Matuška, DiS.
dialyzační monitory

Na hemodialyzačním středisku ve frýdecko-místecké nemocnici nově pomáhá plně automatizovaný systém míchání a distribuce kyselých koncentrátů. Nemocnice ho pořídila v rámci celkové rekonstrukce dialýzy, která byla po devíti měsících práce slavnostně otevřená v červnu. Personál i vedení nemocnice věří, že jim zařízení od společnosti B. Braun pomůže ušetřit nejenom čas. Nabízí totiž i úsporu z hlediska hospodaření.

dialýza

Začátkem prosince roku 2020 se uskutečnil z jara odložený 38. kongres České nefrologické společnosti, jehož účastníci mohli ve virtuálním prostoru získat nejnovější poznatky z vědeckých výzkumů a vyměnit si zkušenosti z klinické praxe.

10.03.2021 redakce Braunovin
dialyzační monitory

Rychlejší příprava a jednodušší obsluha, účinná prevence hypotenze a vysoce efektivní jednojehlová dialýza - představujeme nový, inteligentní dialyzační monitor.

dialyzační monitory

K čemu může dojít, pokud nekontrolujeme dialyzační dávku při každém dialyzačním ošetření?

22.09.2015 redakce Braunovin
dialyzační monitory

Unikátní úpravna vody Aquaboss® poskytuje nejvyšší světový standard v péči o kvalitu vody pro dialýzu. Produkty Aquaboss® se vyznačují vysokým stupněm flexibility a již dnes splňují požadavky budoucnosti.

18.09.2015 redakce Braunovin
dialyzátory

Představujme Vám tři unikátní přednášky Prof. Antonia Santora, Prof. Andrease Kribbena a Prof. Angela Argilese, které zazněly na 52. nefrologickém kongrese ERA-EDTA s účastní B. Braun Avitum.

18.09.2015 Jan Matuška, DiS.
dialyzační monitory

Mít více času na podstatné věci znamená mít více času pro pacienty

14.03.2012 Tomáš Vápeník
dialyzační monitory

Dialyzační monitor je jednou z důležitých technologií, které jsou k zapotřebí pro poskytování dialyzační léčby.

07.03.2011 David Vacek, DiS.
dialyzační monitory

Jedním z cílů společnosti B. Braun je poskytnout lékařům i ostatnímu zdravotnickému personálu nejlepší možnou podporu pro to, aby svým pacientům mohli zajistit optimální dávku dialýzy. Základním předpokladem je možnost přesného kontinuálního měření a zobrazení účinnosti dialýzy již během léčby. B. Braun proto vyvinul systém Adimea® pro monitorování procesu dialýzy v reálném čase. Systém je instalován do monitorů Dialog+ a již řada hemodialyzačních středisek ho má možnost v České republice využívat. Jak jsou spokojeni s Adimea® na Hemodialyzačním středisku v Děčíně, jsme se zeptali vedoucího lékaře MUDr. Martina Ullrycha.

16.09.2010 redakce Braunovin
dialyzační monitory