Přejít na obsah stránky | Klávesové zkratky | Hlavní strana | Mapa stránek | Vyhledávání | Přejít na hlavní navigační menu

Zelená hvězda

Řetězec prodejen a výdejen zdravotnických prostředků Zelená hvězda se v lednu 2014 rozšířil o další provozovnu. Novou Zelenou hvězdu, která je součástí Lékárny IBC, najdete v přízemí Obchodního centra IBC na adrese Příkop 4 v Brně.

hovoria Mgr. Eva Pöthe a Viktor Olša,
obchodní zástupcovia Zelenej hviezdy na Slovensku.

09.12.2013 redakce Braunovin

V liberecké klášterní poliklinice byla před více než půlrokem zrekonstruována prodejna Zelené hvězdy, která díky vstupu nového majitele dostala investiční impuls.

23.11.2012 redakce Braunovin

1. dubna 2012 byl zahájen provoz nové prodejny a výdejny zdravotnických pomůcek Zelená hvězda. Najdete ji přímo za hlavním vchodem do areálu nemocnice v Písku.

Společné působení lékárny s tradicí a prodejny zdravotních potřeb v Havlíčkově Brodě

28.06.2012 redakce Braunovin

Rozhovor s Ing. Jiřím Jursou, ředitelem Centra zdravotních a sociálních služeb ve Frýdku Místku, o spolupráci s řetězcem Zelených hvězd.

09.12.2011 Petra Bártová

Společnost Lékárníci 95, jež je provozovatelem sítě lékáren na území západních Čech, internetového on-line shopu www.manitera.cz a v neposlední řadě zdravotnických potřeb Zelená hvězda v Chebu, zvítězila v premiérovém ročníku „Podnikatel města Chebu“, a to v kategorii „Firma“.

26.09.2011 redakce Braunovin

Od letošního června má síť prodejen a výdejen zdravotnických prostředků Zelená hvězda další přírůstek. Nově otevřená prodejna je součástí lékárny Sever a nachází se na stejnojmenném sídlišti v České Lípě.

22.09.2011 redakce Braunovin

K dosavadním dvaceti prodejnám řetězce Zelená hvězda v České republice se od ledna 2011 přidala další.

Od ledna 2011 se řetězec prodejen a výdejen zdravotnických prostředků Zelená hvězda rozrostl o pět nových prodejen na Slovensku.

19.04.2011 redakce Braunovin