Přejít na obsah stránky | Klávesové zkratky | Hlavní strana | Mapa stránek | Vyhledávání | Přejít na hlavní navigační menu

Zelená hvězda jde blíž k zákazníkům

20. Duben 2011

Zelená hvězda jde blíž k zákazníkům

K dosavadním dvaceti prodejnám řetězce Zelená hvězda v České republice se od ledna 2011 přidala další.

Nová prodejna na brněnských Vinohradech

Jednadvacátá Zelená hvězda se rozsvítila v Brně na Vinohradech. Naše zákazníky v moravské metropoli tak budeme zásobovat zdravotnickými prostředky ze dvou míst, protože jedna prodejna již existuje poblíž výstaviště - v ulici Hlinky. Zelenou hvězdu na Vinohradech provozuje ve franchisingovém modelu akciová společnost Rent-Pharm. Brněnská firma, založená v roce 1998, nabízí kompletní sortiment zdravotnických prostředků a spotřebního materiálu pro lékařské ordinace, polikliniky a sociální zařízení. Dále také zajišťuje komplexní vybavení a chod nelůžkových zdravotnických zařízení. Roční obrat společnosti a deseti lékáren, které také provozuje, činí dohromady 640 milionů Kč.

Novou Zelenou hvězdu, která je součástí lékárny, najdete v budově Úřadu městské části Brno-Vinohrady na adrese Velkopavlovická 25. Díky zkušenému personálu prodejny a dispozici samotné budovy (např. bezbariérový přístup) se tímto profiluje jako místo, kam se hůře pohybliví lidé a senioři mohou s důvěrou obracet pro informace týkající se jejich zdraví. Kontaktní osobou je obchodní zástupkyně paní Helena Brettfeldová tel. +420-606 785 262 nebo e-mail: helena.brettfeldova@zelenahvezda.cz.

Další informace o prodejnách naleznete na: www.zelenahvezda.cz

 

Slovensko má již devátou Zelenou hvězdu

Od ledna 2011 se řetězec prodejen a výdejen zdravotnických prostředků Zelená hvězda rozrostl o pět nových přírůstků na Slovensku - v Topolčanech, Rimavské Sobotě, Skalici, Ružomberku a Myjavě. To je dobrá zpráva především pro zákazníky, neboť spolu se stávajícími prodejnami v Bratislavě, Nitře, Zvolenu a Košicích je tak Zelená hvězda schopna pružně reagovat na požadavky zákazníků a zajistit efektivní distribuci dodávek zdravotnického materiálu.

Neodmyslitelnou součástí řetězce prodejen jsou jejich obchodní reprezentanti. Abychom byli schopni pokrýt celé území Slovenska, posílili jsme tým o čtyři nové obchodní zástupce Zelené hvězdy.

Více informací o nových prodejnách, včetně všech kontaktů, najdete na: www.zelenahviezda.sk.

Mgr. Boris Malhocký, MBA
manažer divize B. Braun Avitum
0
Dosud nehlasováno

Čtěte také

Neurourologie je specializovanou součástí urologie a zabývá se poruchami močení v důsledku přerušení nervových drah a center. Porušení nervového zásobení je přitom způsobeno různými příčinami, nejčastěji úrazem (mozku, míchy, pánevních nervových pletení a periferních nervů), nervovými chorobami či v důsledku metabolických onemocnění (cukrovka). Projevy těchto poruch souhrnně označujeme jako neurogenní dysfunkce močových cest.

08.06.2021
Ambulantní péče

Tým profesora Pavla Michálka, vedoucího lékaře Kanylačního centra Všeobecné fakultní nemocnice v Praze, jako jediný ve střední Evropě provádí od roku 2018 implantace portů do hrudní dutiny pro chronickou drenáž recidivujícího hrudního výpotku pomocí speciálního portu Celsite® DRAINAPORT. Ročně zavedou 800 – 1 000 přístupů včetně těch složitých alternativních, a to u všech věkových skupin pacientů, včetně novorozenců, což je řadí k největším centrům v České republice.

08.07.2020
Ambulantní péče