Přejít k hlavnímu obsahu
Zpět

Ambulantní péče:

Zelená hvězda jde blíž k zákazníkům

Mgr. Boris Malhocký, MBA

20. Duben 2011

Zelená hvězda

K dosavadním dvaceti prodejnám řetězce Zelená hvězda v České republice se od ledna 2011 přidala další.

Nová prodejna na brněnských Vinohradech

Jednadvacátá Zelená hvězda se rozsvítila v Brně na Vinohradech. Naše zákazníky v moravské metropoli tak budeme zásobovat zdravotnickými prostředky ze dvou míst, protože jedna prodejna již existuje poblíž výstaviště - v ulici Hlinky. Zelenou hvězdu na Vinohradech provozuje ve franchisingovém modelu akciová společnost Rent-Pharm. Brněnská firma, založená v roce 1998, nabízí kompletní sortiment zdravotnických prostředků a spotřebního materiálu pro lékařské ordinace, polikliniky a sociální zařízení. Dále také zajišťuje komplexní vybavení a chod nelůžkových zdravotnických zařízení. Roční obrat společnosti a deseti lékáren, které také provozuje, činí dohromady 640 milionů Kč.

Novou Zelenou hvězdu, která je součástí lékárny, najdete v budově Úřadu městské části Brno-Vinohrady na adrese Velkopavlovická 25. Díky zkušenému personálu prodejny a dispozici samotné budovy (např. bezbariérový přístup) se tímto profiluje jako místo, kam se hůře pohybliví lidé a senioři mohou s důvěrou obracet pro informace týkající se jejich zdraví. Kontaktní osobou je obchodní zástupkyně paní Helena Brettfeldová tel. +420-606 785 262 nebo e-mail: helena.brettfeldova@zelenahvezda.cz.

Další informace o prodejnách naleznete na: www.zelenahvezda.cz

 

Slovensko má již devátou Zelenou hvězdu

Od ledna 2011 se řetězec prodejen a výdejen zdravotnických prostředků Zelená hvězda rozrostl o pět nových přírůstků na Slovensku - v Topolčanech, Rimavské Sobotě, Skalici, Ružomberku a Myjavě. To je dobrá zpráva především pro zákazníky, neboť spolu se stávajícími prodejnami v Bratislavě, Nitře, Zvolenu a Košicích je tak Zelená hvězda schopna pružně reagovat na požadavky zákazníků a zajistit efektivní distribuci dodávek zdravotnického materiálu.

Neodmyslitelnou součástí řetězce prodejen jsou jejich obchodní reprezentanti. Abychom byli schopni pokrýt celé území Slovenska, posílili jsme tým o čtyři nové obchodní zástupce Zelené hvězdy.

Více informací o nových prodejnách, včetně všech kontaktů, najdete na: www.zelenahviezda.sk.

Odborné informace o léčivech a zdravotnických prostředcích

Tyto stránky obsahují odborné informace o léčivech a zdravotnických prostředcích určené zdravotnickým odborníkům v České republice. Nejsou určeny laické veřejnosti.

Odborníkem je dle § 2a zákona č. 40/1995 Sb., o regulaci reklamy, v platném znění, osoba oprávněná předepisovat nebo vydávat léčivé přípravky nebo zdravotnické prostředky. Pokud osoba, která není odborníkem, vstoupí na tyto webové stránky, vystavuje se riziku nesprávného porozumění informací zde publikovaných a z toho plynoucích důsledků.

Kliknutím na tlačítko „Jsem odborník“ potvrzujete, že:

  • Jste se seznámil/a s výše uvedenou zákonnou definicí pojmu „odborník“;
  • Jste odborníkem ve smyslu zákona o regulaci reklamy;
  • Jste se seznámil/a s riziky, kterým se jiná osoba než odborník vystavuje, jestliže vstoupí na stránky určené převážně pro odborníky.
Jsem odborník
Nejsem odborník