Přejít na obsah stránky | Klávesové zkratky | Hlavní strana | Mapa stránek | Vyhledávání | Přejít na hlavní navigační menu

Zelená hvězda Podnikatelem města Chebu

26. Září 2011

Zelená hvězda Podnikatelem města Chebu

Společnost Lékárníci 95, jež je provozovatelem sítě lékáren na území západních Čech, internetového on-line shopu www.manitera.cz a v neposlední řadě zdravotnických potřeb Zelená hvězda v Chebu, zvítězila v premiérovém ročníku „Podnikatel města Chebu“, a to v kategorii „Firma“.

Toto  prestižní ocenění si společnost zasloužila díky svému osobnímu přístupu ke všem  zákazníkům, nabízeným službám  a vysoké profesionalitě. Společnost Lékárníci 95 zajišťuje rozvoz zdravotnického materiálu, osobní konzultace, zákaznické karty a každý měsíc vytváří nabídku s akčním zbožím za bezkonkurenční ceny.

V současném letáku můžete nalézt například i Softa-Man® ViscoRub, dezinfekční prostředek na ruce,  který je ideální volbou pro základní ochranu před viry na vašich cestách. Toto cestovní balení dezinfekce můžete zakoupit na e-shopech  www.zelenahvezda.cz  a www.manitera.cz,  v  prodejně zdravotnických potřeb Zelená hvězda v  Chebu a také v celé síti lékáren společnosti Lékárníci 95.

redakce Braunovin
0
Dosud nehlasováno

Čtěte také

Odborné ambulance B. Braun Plus nabízejí širokou škálu služeb v oblasti hojení ran, urologie, péče o stomie nebo nutrice.

09.12.2021
Ambulantní péče

Neurourologie je specializovanou součástí urologie a zabývá se poruchami močení v důsledku přerušení nervových drah a center. Porušení nervového zásobení je přitom způsobeno různými příčinami, nejčastěji úrazem (mozku, míchy, pánevních nervových pletení a periferních nervů), nervovými chorobami či v důsledku metabolických onemocnění (cukrovka). Projevy těchto poruch souhrnně označujeme jako neurogenní dysfunkce močových cest.

08.06.2021
Ambulantní péče

Tým profesora Pavla Michálka, vedoucího lékaře Kanylačního centra Všeobecné fakultní nemocnice v Praze, jako jediný ve střední Evropě provádí od roku 2018 implantace portů do hrudní dutiny.

08.07.2020
Ambulantní péče