Přejít k hlavnímu obsahu
Zpět

Ambulantní péče:

Zelená hvězda na Vysočině

redakce Braunovin

28. červen 2012

Zelená hvězda

Společné působení lékárny s tradicí a prodejny zdravotních potřeb v Havlíčkově Brodě

Aktuální pořadové číslo 26 v řetězci prodejen Zelená hvězda připadlo lékárně v Havlíčkově Brodě. Přestože Zelená hvězda působí na trhu teprve druhou desítku let, v tomto případě se svým způsobem může pochlubit i mnohem delší historií. Historie domu na náměstí, ve kterém sídlí, se datuje od roku 1535. První lékárna zde byla otevřena roku 1931 pod názvem „U zlaté koruny“. Po znárodnění byla několikrát přejmenována a od roku 1995 má nového provozovatele PharmDr. Jaromíra Webera a je nazvána „LÉKÁRNA NA NÁMĚSTÍ“. Až do dnešního dne se zachovaly sgrafiti na stěnách domu i vitráž, která dříve tvořila výlohu lékárny.

Lékárna v centru města nabízí vedle úplného sortimentu humánních léčiv také veterinární léčiva, homeopatické přípravky, speciální kosmetiku a dále rozšířila sortiment a služby o dodávky zdravotnických pomůcek a materiálu. Pacientům, kteří jsou již zvyklí na „svoji lékárnu“, zde rádi poradí při výdeji léků na předpis i při výběru léků nebo doplňkového sortimentu při samoléčení. Odborný personál v případě zájmu klientům změří krevní tlak a pulz.

Pro odbornou veřejnost na Vysočině - např. pro lékařské ordinace, polikliniky a sociální zařízení - máme také dobrou zprávu. Vyzkoušíte-li si nás, uděláme vše pro to, abyste byli mile překvapeni kvalitou a servisem při zajištění zásobování kompletním sortimentem zdravotnických prostředků, spotřebního materiálu a nástrojů od špičkového výrobce společnosti B. Braun i dalších partnerských firem.

Zelená hvězda Havlíčkův Brod
Lékárna Na náměstí | Havlíčkovo nám. 54, Havlíčkův Brod
Otevírací doba Po-Pá: 7-1730, So: 8-12

www.zelenahvezda.cz

www.zelenahviezda.sk


Zvětšit mapu

Odborné informace o léčivech a zdravotnických prostředcích

Tyto stránky obsahují odborné informace o léčivech a zdravotnických prostředcích určené zdravotnickým odborníkům v České republice. Nejsou určeny laické veřejnosti.

Odborníkem je dle § 2a zákona č. 40/1995 Sb., o regulaci reklamy, v platném znění, osoba oprávněná předepisovat nebo vydávat léčivé přípravky nebo zdravotnické prostředky. Pokud osoba, která není odborníkem, vstoupí na tyto webové stránky, vystavuje se riziku nesprávného porozumění informací zde publikovaných a z toho plynoucích důsledků.

Kliknutím na tlačítko „Jsem odborník“ potvrzujete, že:

  • Jste se seznámil/a s výše uvedenou zákonnou definicí pojmu „odborník“;
  • Jste odborníkem ve smyslu zákona o regulaci reklamy;
  • Jste se seznámil/a s riziky, kterým se jiná osoba než odborník vystavuje, jestliže vstoupí na stránky určené převážně pro odborníky.
Jsem odborník
Nejsem odborník