Přejít na obsah stránky | Klávesové zkratky | Hlavní strana | Mapa stránek | Vyhledávání | Přejít na hlavní navigační menu

Ortopedie

Dosahovat při operacích kloubních náhrad těch nejlepších výsledků je hlavním cílem navigačního systému OrthoPilot® Elite. Spojení multifunkčního nástroje, vylepšeného kamerového systému a přehledného displeje dává chirurgům možnost pracovat s absolutní přesností. Jako bonus pak systém přehledně zdokumentuje nejdůležitější informace, které umožní důkladnou analýzu každé operace.

Nová řada jednoho z nejúspěšnějších produktů z portfolia společnosti B. Braun s sebou nese mnoho inovací a posouvá úroveň kvality o generaci napřed.

24.05.2017 Ondřej Štrojsa
kloubní implantáty

Rozhovor s MUDr. Pavlem Šedivým, primářem ortopedicko-traumatologického oddělení Klaudiánovy nemocnice v Mladé Boleslavi.

25.07.2016 Marie Polášková
totální náhrada kyčelního kloubu

Pacienti i lékaři v současné době očekávají, že kloubní náhrada splní veškeré jejich požadavky. Pacienti kladou důraz na její dlouhou životnost a možnost úplného návratu do osobního a mnohdy i pracovního života. Kyčelní dřík Excia T je vyvinutý podle nejvyšších nároků moderní endoprotetiky.

30.05.2016 Ondřej Štrojsa

Rozhovor s MUDr. Jiřím Šachem z Chirurgického centra Krajské nemocnice Liberec

 

10.01.2016 redakce Braunovin
Rozhovory

Totální endoprotéza kolenního kloubu je jednou z nejúspěšnějších metod v rekonstrukčních procedurách v ortopedické operativě. Jedná se o metodu, jež patří mezi rutinní ortopedické výkony, technicky i materiálně je na vysoké úrovni a má i referované dlouhodobé výsledky.

kloubní implantáty

Už vyše 145 rokov je značka Aesculap symbolom kvality a bezpečnosti výrobkov pre všetky chirurgické odbory. Projekt Aesculap Orthopaedic Insight podporuje šírenie najnovších odborných poznatkov a trendov v oblasti ortopédie a traumatológie.

20.02.2015 Martin Gáborík

Mnoho ortopedů se v případě endoprotézy kyčelního kloubu již řadu let spoléhá na systém Excia®, který vyrábí divize Aesculap koncernu B. Braun. Tento systém je mezi lékaři populární na celém světě, včetně USA a Japonska, protože umožňuje přístup, který šetří svalovou tkáň a usnadňuje pacientům rychlejší rekonvalescenci.

kloubní implantáty

říká přednosta Ortopedické kliniky Fakultní nemocnice Brno doc. MUDr. Martin Repko, Ph.D., kterého jsme na téma páteře vyzpovídali. Jak operace probíhají, na jaké komplikace je třeba se připravit a proč skolióza postihuje častěji dívky než chlapce? Zeptali jsme se.

04.11.2014 redakce Braunovin

Na začátku září proběhla ve znojemské nemocnici za účasti médií operace kolenního kloubu, kterou řídil primář Ortopedicko-traumatologického oddělení, prof. MUDr. Radek Hart, Ph.D., FRCS. Reportáž z operace měli diváci možnost shlédnout také ve večerních zprávách na FTV Prima.