Přejít na obsah stránky | Klávesové zkratky | Hlavní strana | Mapa stránek | Vyhledávání | Přejít na hlavní navigační menu

Na Slovensku je už devět Zelených hvězd

19. Duben 2011

Na Slovensku je už devět Zelených hvězd

Od ledna 2011 se řetězec prodejen a výdejen zdravotnických prostředků Zelená hvězda rozrostl o pět nových prodejen na Slovensku.

Nově tak Zelenou hvězdu najdete v Topolčanech, Rimavské Sobotě, Skalici, Ružomberku a Myjavě.

To je dobrá zpráva především pro zákazníky, neboť spolu se stávajícími prodejnami v Bratislavě, Nitře, Zvolenu a Košicích je tak Zelená hvězda schopna ještě pružněji reagovat na požadavky zákazníků a zajistit efektivní distribuci dodávek zdravotnického materiálu.

Neodmyslitelnou součástí řetězce prodejen jsou jejich obchodní reprezentanti. Abychom byli schopni pokrýt celé území Slovenska posílili jsme obchodní tým o tři nové obchodní zástupce Zelené hvězdy. Více informací o nových prodejnách, včetně všech kontaktů, najdete na www.zelenahviezda.sk.

redakce Braunovin
0
Dosud nehlasováno

Čtěte také

Odborné ambulance B. Braun Plus nabízejí širokou škálu služeb v oblasti hojení ran, urologie, péče o stomie nebo nutrice.

09.12.2021
Ambulantní péče

Neurourologie je specializovanou součástí urologie a zabývá se poruchami močení v důsledku přerušení nervových drah a center. Porušení nervového zásobení je přitom způsobeno různými příčinami, nejčastěji úrazem (mozku, míchy, pánevních nervových pletení a periferních nervů), nervovými chorobami či v důsledku metabolických onemocnění (cukrovka). Projevy těchto poruch souhrnně označujeme jako neurogenní dysfunkce močových cest.

08.06.2021
Ambulantní péče

Tým profesora Pavla Michálka, vedoucího lékaře Kanylačního centra Všeobecné fakultní nemocnice v Praze, jako jediný ve střední Evropě provádí od roku 2018 implantace portů do hrudní dutiny.

08.07.2020
Ambulantní péče