Přejít na obsah stránky | Klávesové zkratky | Hlavní strana | Mapa stránek | Vyhledávání | Přejít na hlavní navigační menu

Nová Zelená hvězda pro Liberecký kraj

22. Září 2011

Nová Zelená hvězda pro Liberecký kraj

Od letošního června má síť prodejen a výdejen zdravotnických prostředků Zelená hvězda další přírůstek. Nově otevřená prodejna je součástí lékárny Sever a nachází se na stejnojmenném sídlišti v České Lípě.

Zelená hvězda  poskytuje svým klientům odborné zdravotní poradenství, materiál a pomůcky. Zákazník zde nalezne komplexní sortiment výrobků značky B. Braun především v oblasti dezinfekce a hygieny, urologie, chirurgie,  injekční a infuzní terapie, léčiv a stomických, diabetologických a inkontinenčních pomůcek.

Nechybí ani široký sortiment obvazového materiálu, ortopedických pomůcek, zdravotnické oblečení a obuvi či kompenzačních pomůcek od renomovaných výrobců. Vše je tzv. pod jednou střechou. Zboží na volný prodej či na poukaz si mohou zákazníci objednat přímo s doručením až domů, nebo lze objednávat také prostřednictvím e-shopu www.zelenahvezda.cz.

 

redakce Braunovin
0
Dosud nehlasováno

Čtěte také

Neurourologie je specializovanou součástí urologie a zabývá se poruchami močení v důsledku přerušení nervových drah a center. Porušení nervového zásobení je přitom způsobeno různými příčinami, nejčastěji úrazem (mozku, míchy, pánevních nervových pletení a periferních nervů), nervovými chorobami či v důsledku metabolických onemocnění (cukrovka). Projevy těchto poruch souhrnně označujeme jako neurogenní dysfunkce močových cest.

08.06.2021
Ambulantní péče

Tým profesora Pavla Michálka, vedoucího lékaře Kanylačního centra Všeobecné fakultní nemocnice v Praze, jako jediný ve střední Evropě provádí od roku 2018 implantace portů do hrudní dutiny pro chronickou drenáž recidivujícího hrudního výpotku pomocí speciálního portu Celsite® DRAINAPORT. Ročně zavedou 800 – 1 000 přístupů včetně těch složitých alternativních, a to u všech věkových skupin pacientů, včetně novorozenců, což je řadí k největším centrům v České republice.

08.07.2020
Ambulantní péče