Přejít k hlavnímu obsahu
Zpět

Ambulantní péče:

Nová Zelená hvězda pro Liberecký kraj

redakce Braunovin

22. Září 2011

Zelená hvězda
Od letošního června má síť prodejen a výdejen zdravotnických prostředků Zelená hvězda další přírůstek. Nově otevřená prodejna je součástí lékárny Sever a nachází se na stejnojmenném sídlišti v České Lípě.

Zelená hvězda  poskytuje svým klientům odborné zdravotní poradenství, materiál a pomůcky. Zákazník zde nalezne komplexní sortiment výrobků značky B. Braun především v oblasti dezinfekce a hygieny, urologie, chirurgie,  injekční a infuzní terapie, léčiv a stomických, diabetologických a inkontinenčních pomůcek.

Nechybí ani široký sortiment obvazového materiálu, ortopedických pomůcek, zdravotnické oblečení a obuvi či kompenzačních pomůcek od renomovaných výrobců. Vše je tzv. pod jednou střechou. Zboží na volný prodej či na poukaz si mohou zákazníci objednat přímo s doručením až domů, nebo lze objednávat také prostřednictvím e-shopu www.zelenahvezda.cz.

 

Odborné informace o léčivech a zdravotnických prostředcích

Tyto stránky obsahují odborné informace o léčivech a zdravotnických prostředcích určené zdravotnickým odborníkům v České republice. Nejsou určeny laické veřejnosti.

Odborníkem je dle § 2a zákona č. 40/1995 Sb., o regulaci reklamy, v platném znění, osoba oprávněná předepisovat nebo vydávat léčivé přípravky nebo zdravotnické prostředky. Pokud osoba, která není odborníkem, vstoupí na tyto webové stránky, vystavuje se riziku nesprávného porozumění informací zde publikovaných a z toho plynoucích důsledků.

Kliknutím na tlačítko „Jsem odborník“ potvrzujete, že:

  • Jste se seznámil/a s výše uvedenou zákonnou definicí pojmu „odborník“;
  • Jste odborníkem ve smyslu zákona o regulaci reklamy;
  • Jste se seznámil/a s riziky, kterým se jiná osoba než odborník vystavuje, jestliže vstoupí na stránky určené převážně pro odborníky.
Jsem odborník
Nejsem odborník