Přejít na obsah stránky | Klávesové zkratky | Hlavní strana | Mapa stránek | Vyhledávání | Přejít na hlavní navigační menu

Bc. Tomáš Kovrzek

Tématu „Jak nutričně připravit pacienta k velkému operačnímu výkonu“ byl věnován další z on-line webinářů, který pro své klienty uspořádala 19. října 2020 Aesculap Akademie ve spolupráci s Nemocnicí Na Bulovce. 

23.12.2020

Během března Aesculap Akademie (AAK), opět odstartovala simulace krizových stavů, a to nejen v intenzivní péči. S MUDr. Michaelem Sternem jsme absolvovali Krizové stavy v anestezii a s MUDr. Tomášem Bačkaiem Krizové stavy v intenzivní péči.

15.04.2019
simulační medicína

Kurz Klinická výživa a intenzivní metabolická péče se stal dalším pevným článkem a volbou v postgraduálním vzdělávání lékařů v tomto oboru.

25.07.2017
vzdělávání zdravotníků

Spouštíme stránky, které pomáhají zvýšit bezpečí pacientů i zdravotníků

10.01.2017
safety concept

Historicky první simulační kurz Aesculap Akademie zaměřený na problematiku násilí ve zdravotnictví proběhl 4. listopadu v pražském Pavilonu B. Braun Dialog. Pomocí zkušeného herce - figuranta si účastníci kurzu mohli vyzkoušet, jak zvládnout různě komplikované situace.

11.11.2015
Bezpečnost personálu

27. květen v Lékařském domě znovu patřil semináři s názvem Bezpečné podávání kalia ve zdravotnických zařízeních. Jeho zopakování podpořil vysoký počet zájemců, kteří se prvního únorového semináře již nemohli účastnit z důvodu plné obsazenosti.

10.07.2014
Bezpečnost personálu

V polovině března zorganizovala Aesculap Akademie pro studenty Vysoké školy zdravotnické vzdělávací akci pod názvem Invazivní žilní vstupy.

13.05.2014

Společnost B. Braun dokončila další příspěvek věnující se prevenci rizik v infuzní terapii.

07.04.2014
infuzní linka

I přes nárůst počtu vzdělávacích akcí klademe stále v Aesculap Akademii důraz na kvalitu
Mezi nejlépe hodnocené vzdělávací akce Aesculap Akademie patřily v roce 2013 zejména certifikované kurzy, sofistikované chirurgické workshopy či oborově zaměřené kurzy, jako například Příprava a podávání cytostatik apod.

21.03.2014

říká v rozhovoru doc. MVDr. Michal Vlašín, kterému jsme položili několik otázek v souvislosti s úspěšně uskutečněným workshopem pro veterinární lékaře, který pod názvem „Úvod do laparo­skopie“ proběhl v Multioborovém vzdělávacím centru Aesculap Akademie ve FN Hradec Králové.

31.12.2013
laparoskopie