Přejít k hlavnímu obsahu
Zpět

Ambulantní péče:

Péči o rány řešíme on-line

redakce Braunovin

29. Červen 2020

Hojení ran

Akutní a zejména chronické rány nejvíce trápí starší populaci. V domovech pro seniory se může jednat i o desítky případů. Za normální situace jezdí za pacienty lékař a sestra, ránu prohlédnou a doporučí další postup. Klienti domovů pro seniory však v současnosti patří mezi nejrizikovější skupiny obyvatel, a proto je vstup do domovů velmi omezen. „Hned od začátku koronavirové krize jsme zahájili distanční poradenství.

S personálem domovů jsme ve velmi úzkém kontaktu a využíváme moderní technologie. Ne všude však mají k dispozici potřebné vybavení, tam kde to jde, si voláme přes Skype a řešíme daný problém, ale vystačíme si i s e-mailem či mobilními aplikacemi,“ popisuje spolupráci Alena Kyselová, specialistka v oblasti péče o rány společnosti B. Braun Medical. Zkušený odborník dokáže doporučit terapii v oblasti hojení ran podle fotografie akutní či chronické rány. Pacienti tak dostanou adekvátní léčbu včas. Veškerá zaslaná citlivá obrazová data pacientů jsou bezpečnostně chráněna.

Napište nám

Využijte tento prostor a podělte se s námi o další témata, osobnosti nebo produkty o kterých byste se chtěli dozvědět více.

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů. Vámi zadané údaje jsou u nás v bezpečí.

Odborné informace o léčivech a zdravotnických prostředcích

Tyto stránky obsahují odborné informace o léčivech a zdravotnických prostředcích určené zdravotnickým odborníkům v České republice. Nejsou určeny laické veřejnosti.

Odborníkem je dle § 2a zákona č. 40/1995 Sb., o regulaci reklamy, v platném znění, osoba oprávněná předepisovat nebo vydávat léčivé přípravky nebo zdravotnické prostředky. Pokud osoba, která není odborníkem, vstoupí na tyto webové stránky, vystavuje se riziku nesprávného porozumění informací zde publikovaných a z toho plynoucích důsledků.

Kliknutím na tlačítko „Jsem odborník“ potvrzujete, že:

  • Jste se seznámil/a s výše uvedenou zákonnou definicí pojmu „odborník“;
  • Jste odborníkem ve smyslu zákona o regulaci reklamy;
  • Jste se seznámil/a s riziky, kterým se jiná osoba než odborník vystavuje, jestliže vstoupí na stránky určené převážně pro odborníky.
Jsem odborník
Nejsem odborník