Přejít k hlavnímu obsahu
Zpět

Ambulantní péče

Jak na rány?

Ošetření akutních ran, hojení chronických ran, prevence infekce v místě operačního výkonu. O tom si povídám s Alenou Kyse...

Host: Bc. Alena Kyselová

Zdravotní sestra se specializací na hojení ran

Více o epizodě

Zubaře si vybírají i podle vybavení ordinace

Do zubního lékařství se v posledních letech velmi rychle dostávají nové technologie i nové přístupy. Dříve výhradně chiru...

Host: Jakub Seemann & Irina Seemannová

MUDr. Jakub Seemann - Vedoucí lékař stomatologické kliniky, Odborný asistent Zubního lékařství 1. LF UK;
MDDr. Irina Seemannová - Zubní lékařka se specializací na ošetření nespolupracujících dětí

Více o epizodě

Ohrožuje naše zdraví uprchlická krize?

V jakém stavu přichází ukrajinské děti, jak se s nimi pracuje a měli bychom nechat sebe nebo své děti v souvislosti s pří...

Host: MUDr. Elsa Zemánková

Genetička a praktická lékařka pro děti a dorost, Vedoucí lékařka sítě ordinací E-med v Benešově

Více o epizodě

Ženská inkontinence

Inkontinence trápí miliony žen i mužů po celém světě. I když jde o intimní problém, postupně dochází k jeho detabuizaci. ...

Host: PhDr. Ingrid Špringrová Palaščáková, Ph.D.

vedoucí terapeutka centra REHASPRING®

Více o epizodě
Co je podcast Medicína?

Přinášíme rozhovory s osobnostmi napříč zdravotnickými obory. Zveme si lékaře, sestry, pacienty i manažery působící ve zdravotnictví. Ptáme se jich na aktuální dění, ale i na běžné situace, které ostatním mohou pomoci.

Podcast medicina
Moderátorka podcastu

Lucie Kocourková

Našimi hosty jsou medicínští odborníci. Mluvíme spolu o zdraví, probíráme konkrétní lékařské specializace, zaměřujeme se na možnosti prevence a dotýkáme se také psychologické stránky v péči o pacienty.
Podcast moderuje Lucie Kocourková, tisková mluvčí Skupiny B. Braun, která tímto děkuje všem hostům za jejich čas a ochotu sdílet svoje zkušenosti s ostatními.

Odborné informace o léčivech a zdravotnických prostředcích

Tyto stránky obsahují odborné informace o léčivech a zdravotnických prostředcích určené zdravotnickým odborníkům v České republice. Nejsou určeny laické veřejnosti.

Odborníkem je dle § 2a zákona č. 40/1995 Sb., o regulaci reklamy, v platném znění, osoba oprávněná předepisovat nebo vydávat léčivé přípravky nebo zdravotnické prostředky. Pokud osoba, která není odborníkem, vstoupí na tyto webové stránky, vystavuje se riziku nesprávného porozumění informací zde publikovaných a z toho plynoucích důsledků.

Kliknutím na tlačítko „Jsem odborník“ potvrzujete, že:

  • Jste se seznámil/a s výše uvedenou zákonnou definicí pojmu „odborník“;
  • Jste odborníkem ve smyslu zákona o regulaci reklamy;
  • Jste se seznámil/a s riziky, kterým se jiná osoba než odborník vystavuje, jestliže vstoupí na stránky určené převážně pro odborníky.
Jsem odborník
Nejsem odborník