Přejít k hlavnímu obsahu
Zpět

Intenzivní péče

Resuscitace zachraňuje životy, přeživších by mohlo být i víc

Jak na laickou resuscitaci dospělých i dětí, kteří mají srdeční zástavu? Jak se můžou zlepšovat v resuscitaci lékaři a se...

Host: MUDr. Tomáš Bačkai

Lékař

Jak chránit a zachránit lidské srdce

Kardiovaskulární choroby patří k nejčastějším příčinám nemocnosti a úmrtnosti v Česku. O stavu a úrovni české kardiologie...

Host: doc. MUDr. Petr Kala, Ph.D., FESC, FSCAI

Přednosta Interní kardiologické kliniky FN Brno a LF MU, prezident České asociace intervenční kardiologie

Na hranici života a smrti

Umějí držet život na vlásku, léčí i chrání před bolestí, uspávají i probouzejí při operaci a jejich oddělením se také něk...

Host: Doc. MUDr. Tomáš Gabrhelík, Ph.D.

Primář ARIM, Krajská nemocnice T. Bati, a. s.

Co je podcast Medicína?

Přinášíme rozhovory s osobnostmi napříč zdravotnickými obory. Zveme si lékaře, sestry, pacienty i manažery působící ve zdravotnictví. Ptáme se jich na aktuální dění, ale i na běžné situace, které ostatním mohou pomoci.

Podcast medicina
Moderátorka podcastu

Lucie Kocourková

Našimi hosty jsou medicínští odborníci. Mluvíme spolu o zdraví, probíráme konkrétní lékařské specializace, zaměřujeme se na možnosti prevence a dotýkáme se také psychologické stránky v péči o pacienty.
Podcast moderuje Lucie Kocourková, tisková mluvčí Skupiny B. Braun, která tímto děkuje všem hostům za jejich čas a ochotu sdílet svoje zkušenosti s ostatními.

Odborné informace o léčivech a zdravotnických prostředcích

Tyto stránky obsahují odborné informace o léčivech a zdravotnických prostředcích určené zdravotnickým odborníkům v České republice. Nejsou určeny laické veřejnosti.

Odborníkem je dle § 2a zákona č. 40/1995 Sb., o regulaci reklamy, v platném znění, osoba oprávněná předepisovat nebo vydávat léčivé přípravky nebo zdravotnické prostředky. Pokud osoba, která není odborníkem, vstoupí na tyto webové stránky, vystavuje se riziku nesprávného porozumění informací zde publikovaných a z toho plynoucích důsledků.

Kliknutím na tlačítko „Jsem odborník“ potvrzujete, že:

  • Jste se seznámil/a s výše uvedenou zákonnou definicí pojmu „odborník“;
  • Jste odborníkem ve smyslu zákona o regulaci reklamy;
  • Jste se seznámil/a s riziky, kterým se jiná osoba než odborník vystavuje, jestliže vstoupí na stránky určené převážně pro odborníky.
Jsem odborník
Nejsem odborník