Přejít na obsah stránky | Klávesové zkratky | Hlavní strana | Mapa stránek | Vyhledávání | Přejít na hlavní navigační menu

Tomáš Olbrich

Dialyzační středisko B. Braun Avitum v areálu pražské Fakultní nemocnice Na Bulovce se z mnoha důvodů řadí k velmi
významným nefrologickým pracovištím na území hlavního města. Známá „dialýza Na Bulovce“ byla inovována, aby co nejvíce zlepšila komfort svých pacientů. V létě 2009 otevřela novou nefrologickou ambulanci v prostorách Polikliniky na Proseku a od října nabízí svým pacientům možnost dialyzačního ošetření také v nových prostorách Polikliniky Černý Most.

08.02.2010
Dialyzační střediska

Charitativní projekt Úsměv pro život společnosti B. Braun se letos zaměřil na podporu sdružení Zdravotní klaun. Producenti vinařské komedie 2Bobule a společnost B. Braun spojili originálním způsobem síly v pomoci malým pacientům.

12.11.2009
Úsměv pro život

FNsP Bratislava drží slovenský primát - ako prvá pristúpila k celoplošnému používaniu bezpečnostných intravenóznych kanýl. Výrazným spôsobom tak prispela k ochrane pacientov i zdravotníckeho personálu pred nebezpečnými infekčnými nákazami.

05.08.2009
Bezpečnost personálu

Společnost B. Braun Medical považuje poskytnutí pomoci ve chvílích, kdy je jí třeba, za přirozený výraz lidské sounáležitosti. Proto se rozhodla ve spolupráci s občanským sdružením ADRA přispět pomocí lidem postiženým letošními bleskovými povodněmi.

27.07.2009

Ve dnech 25.-26. června 2009 se ve Fakultní nemocnici Ostrava uskutečnil unikátní praktický neuroendoskopický kurz. Ve spolupráci s Aesculap Akademií jej pořádala Neurochirurgická klinika FN Ostrava.

24.07.2009
neuroendoskopie

V pořadí dvacátý čtvrtý BabyBox byl uveden do provozu 28. 5. 2009 v teplické nemocnici. Oficiálnímu zahájení provozu byl přítomen pan Ludvík Hess, „otec BabyBoxů“ a předseda Občanského sdružení pro odložené děti - STATIM, zástupce Nadace Jistota Komerční banky, pracovníci teplické nemocnice, ale také zástupci dialyzačního střediska B. Braun Avitum Teplice.

30.06.2009

Společnost B. Braun se rozhodla podpořit filmový projekt 2Bobule - volné pokračování úspěšné české komedie Bobule - a stala se jedním z jeho partnerů. Vždyť zdraví, to není pouze fyzická, ale také psychická pohoda. A k té nový film zcela jistě přispěje.

30.06.2009

Když proslulý golfový architekt Graham Marsh představoval svůj projekt nového mistrovského hřiště pod Kunětickou horou, řekl: „Zdejší bunkery donutí hráče, aby museli přemýšlet opravdu nad každou ránou.“

27.05.2009

Vánoce většina z nás považuje za svátky klidu, pohody a sblížení. Jako výraz sounáležitosti a pospolitosti se lidé v tomto čase tradičně navštěvují, více si povídají a předávají si dárky. Zkrátka - mají k sobě o krok blíž než jindy.

15.01.2009