Přejít k hlavnímu obsahu
Zpět

Události

2BOBULE: Na zdraví! A pro zdraví

Tomáš Olbrich

30. Červen 2009

Společnost B. Braun se rozhodla podpořit filmový projekt 2Bobule - volné pokračování úspěšné české komedie Bobule - a stala se jedním z jeho partnerů. Vždyť zdraví, to není pouze fyzická, ale také psychická pohoda. A k té nový film zcela jistě přispěje.

Opět se tedy podíváme za vínem a za sluncem na jižní Moravu a společně budeme mít možnost prožít mírně komplikované osudy dvojice kamarádů Honzy a Jirky.

Režie se tentokrát ujal mladý filmařský talent z Ruska Vlad Lanné (Happy End, Shitokan). Nositel řady filmových cen, například z Art Film Festivalu nebo Famu Festu, komentoval očekávaný průběh natáčení lakonicky: „Herci a štáb se nejspíše těší na letní prázdniny na slunné jižní Moravě. Mohu vám slíbit, že se pletou“.

Film 2Bobule budou filmaři podle scénáře Tomáše Holečka (Rafťáci, Comeback) natáčet v průběhu června a července. Premiéra v České republice je naplánována na 22. října, na Slovensku pak na leden 2010. Do kin film vstoupí v počtu 35 kopií a jeho distributorem je společnost Bioscop.

V hlavních rolích se na filmové plátno vrátí všichni známí z původních Bobulí - Tereza Voříšková, Lukáš Langmajer, Kryštof Hádek, Lubomír Lipský, Václav Postránecký nebo Miroslav Táborský. Nově se objeví například Jana Švandová, Jiří Krampol, Marián Roden nebo Jiří Korn. Pro Lubomíra Lipského se role dědy stala jubilejní filmovou rolí s pořadovým číslem 100.

Na našich internetových stránkách budeme pravidelně přinášet informace ze zákulisí natáčení, rozhovory s herci, ale také videoukázky z natáčení. Tedy jakýsi „film o filmu“. Těsně po prázdninách spatří světlo světa trailer k připravovanému filmu.

Chystáme pro vás ještě celou řadu dalších překvapení. Ale ta se přece neprozrazují…

Související a doporučené články

Odborné informace o léčivech a zdravotnických prostředcích

Tyto stránky obsahují odborné informace o léčivech a zdravotnických prostředcích určené zdravotnickým odborníkům v České republice. Nejsou určeny laické veřejnosti.

Odborníkem je dle § 2a zákona č. 40/1995 Sb., o regulaci reklamy, v platném znění, osoba oprávněná předepisovat nebo vydávat léčivé přípravky nebo zdravotnické prostředky. Pokud osoba, která není odborníkem, vstoupí na tyto webové stránky, vystavuje se riziku nesprávného porozumění informací zde publikovaných a z toho plynoucích důsledků.

Kliknutím na tlačítko „Jsem odborník“ potvrzujete, že:

  • Jste se seznámil/a s výše uvedenou zákonnou definicí pojmu „odborník“;
  • Jste odborníkem ve smyslu zákona o regulaci reklamy;
  • Jste se seznámil/a s riziky, kterým se jiná osoba než odborník vystavuje, jestliže vstoupí na stránky určené převážně pro odborníky.
Jsem odborník
Nejsem odborník