Přejít k hlavnímu obsahu

B. Braun pomáhá obcím postiženým povodněmi

Tomáš Olbrich

27. Červenec 2009

Společnost B. Braun Medical považuje poskytnutí pomoci ve chvílích, kdy je jí třeba, za přirozený výraz lidské sounáležitosti. Proto se rozhodla ve spolupráci s občanským sdružením ADRA přispět pomocí lidem postiženým letošními bleskovými povodněmi.

V pondělí 13. července 2009 vyjel kamion B. Braun s nákladem dezinfekčních prostředků, ochranných krémů, dávkovacích pumpiček a dalších potřebných pomůcek na Děčínsko. Konkrétně do tvrdě postiženého Benešova nad Ploučnicí a Markvartic. Odtud pak pokračoval do Bernartic v okrese Jeseník.

Věříme, že naše pomoc našla ty správné adresáty a naše výrobky jim alespoň trochu pomohou v jejich boji s následky, které velká voda napáchala.

Odborné informace o léčivech a zdravotnických prostředcích

Tyto stránky obsahují odborné informace o léčivech a zdravotnických prostředcích určené zdravotnickým odborníkům v České republice. Nejsou určeny laické veřejnosti.

Odborníkem je dle § 2a zákona č. 40/1995 Sb., o regulaci reklamy, v platném znění, osoba oprávněná předepisovat nebo vydávat léčivé přípravky nebo zdravotnické prostředky. Pokud osoba, která není odborníkem, vstoupí na tyto webové stránky, vystavuje se riziku nesprávného porozumění informací zde publikovaných a z toho plynoucích důsledků.

Kliknutím na tlačítko „Jsem odborník“ potvrzujete, že:

  • Jste se seznámil/a s výše uvedenou zákonnou definicí pojmu „odborník“;
  • Jste odborníkem ve smyslu zákona o regulaci reklamy;
  • Jste se seznámil/a s riziky, kterým se jiná osoba než odborník vystavuje, jestliže vstoupí na stránky určené převážně pro odborníky.
Jsem odborník
Nejsem odborník