Přejít na obsah stránky | Klávesové zkratky | Hlavní strana | Mapa stránek | Vyhledávání | Přejít na hlavní navigační menu

Lékaři mezi jamkami

27. Květen 2009

Lékaři mezi jamkami

Když proslulý golfový architekt Graham Marsh představoval svůj projekt nového mistrovského hřiště pod Kunětickou horou, řekl: „Zdejší bunkery donutí hráče, aby museli přemýšlet opravdu nad každou ránou.“

Přímo na greenu, zleva: Otmar Wawrik, Aesculap AG, Německo; doc. MUDr. Petr Korbelář, CSc., FN Motol, Praha; MUDr. Lubomír Klepáč, MBA, B. Braun Medical; doc. MUDr. Čestmír Neoral, CSc., FN OlomoucPřímo na greenu, zleva: Otmar Wawrik, Aesculap AG, Německo; doc. MUDr. Petr Korbelář, CSc., FN Motol, Praha; MUDr. Lubomír Klepáč, MBA, B. Braun Medical; doc. MUDr. Čestmír Neoral, CSc., FN OlomoucO pravdivosti jeho slov se 7. května 2009 přesvědčili také všichni hrající účastníci tradičního benefičního turnaje Central European B. Braun Golf Cup 2009, který se letos konal již po sedmé.

Tradicí ovšem není pouze každoroční boj hostů společnosti B. Braun Medical mezi osmnácti jamkami, ale zejména benefiční sbírka, jejíž výtěžek letos podpořil dětské oddělení Karlovarské nemocnice. Samotní lékaři, manažeři zdravotnických zařízení a další zdravotničtí profesionálové tak přispěli na pomoc těm, o které se v rámci svého povolání starají.

Krátce po obědě oficiálně zahájil turnaj jednatel společností skupiny B. Braun v ČR a SR MUDr. Lubomír Klepáč, MBA. Všem hráčům i hostům poděkoval za mimořádně velký zájem o tuto akci a především za benefiční příspěvek pro malé pacienty. Pak už zbývalo jen popřát „Hezkou hru!“ a úderem třinácté hodiny se z odpališť vznesly do vzduchu první golfové míče.

MUDr. Lubomír Klepáč, MBA, jednatel společností B. Braun v ČR a SR, při předání benefičního šeku MUDr. Jiřímu Součkovi, primáři dětského oddělení Karlovarské krajské nemocniceMUDr. Lubomír Klepáč, MBA, jednatel společností B. Braun v ČR a SR, při předání benefičního šeku MUDr. Jiřímu Součkovi, primáři dětského oddělení Karlovarské krajské nemocniceDo zápolení ve třech výkonostních kategoriích zasáhlo celkem 82 hráčů. K vidění byly jak impozantní golfové výkony hodné profesionálních hráčů, tak i první golfové krůčky začátečníků, podpořené sympatickým nadšením pro tuto hru. Úplní začátečníci rádi využili možnosti seznámit se s „hrou gentlemanů“ na golfové akademii. Pod vedením profesionálních trenérů uskutečnili své první odpaly a je možné, že příští rok již doplní startovní listinu našeho turnaje. Ideální počasí a skvělá kondice hřiště jistě přispěly k příjemnému prožití prvního květnového čtvrtku.

Všem hráčům i jejich doprovodu patří náš velký dík. Za jejich ochotu pomoci dětským pacientům benefičním příspěvkem i za vytvoření neuvěřitelně příjemné, přátelské atmosféry, která se přenesla i do bezprostředně navazujícího galavečera.

Na shledanou přístí rok! 

 

Výsledková listina Central European Golf Tour 2009

Třída A, hcp 0 - 17,9 Třída B, hcp 18 - 35,9  Třída C, hcp 36 - 54
1. Olga Resová 1. Alena Blížkovská-Jízdná 1. Jan Rejholec
2. Jan Betka 2. Renáta Krajčovičová 2. Oldřich Petržela
3. Jiří Šourek 3. Martin Pavlík 3. Tomáš Jínek
Tomáš Olbrich
0
Dosud nehlasováno

Čtěte také

Lucie Stejskalová je šťastně vdaná, má dvě krásné dcery a pracuje v cateringové společnosti jako kuchařka. Od malička sportovala a láska k pohybu jí zůstala. Dnes je Lucii čtyřicet let, běhá Spartan Race a má za sebou několik triatlonových závodů. Přestože je ve výborné fyzické kondici, postihla ji stresová inkontinence. Řešení našla až v pomůcce Diveen®.
10.03.2021
B. Braun pro život

Vzdělávací instituce Aesculap Akademie uspořádala sympozium Restart elektivních výkonů, které v přímém přenosu vysílala přihlášeným účastníkům prestižní konference Efektivní nemocnice. Pozvání přijali Roman Kraus, předseda senátního výboru pro zdravotnictví, Jan Bláha, přednosta KARIM Všeobecné fakultní nemocnice v Praze, a Eckart Mayer, přednosta německé ortopedické kliniky AKH. Připravili jsme tři bloky, ve kterých vždy diskutovali dva hosté.

23.12.2020
Aktuality z B. Braun

Spotify, iTunes, Google Podcasts - na všech těchto platformách si teď můžete poslechnout podcast Medicína od společnosti B. Braun. O zdravotnictví nebo aktuálních tématech v medicíně vyprávějí lékaři, sestry, manažeři, ale i samotní pacienti. Ačkoliv podcast přináší řadu odborných názorů, nepochybně obohatí i posluchače z řad široké veřejnosti.

30.10.2020
Aktuality z B. Braun