Přejít na obsah stránky | Klávesové zkratky | Hlavní strana | Mapa stránek | Vyhledávání | Přejít na hlavní navigační menu

Lékaři mezi jamkami

27. Květen 2009

Lékaři mezi jamkami

Když proslulý golfový architekt Graham Marsh představoval svůj projekt nového mistrovského hřiště pod Kunětickou horou, řekl: „Zdejší bunkery donutí hráče, aby museli přemýšlet opravdu nad každou ránou.“

Přímo na greenu, zleva: Otmar Wawrik, Aesculap AG, Německo; doc. MUDr. Petr Korbelář, CSc., FN Motol, Praha; MUDr. Lubomír Klepáč, MBA, B. Braun Medical; doc. MUDr. Čestmír Neoral, CSc., FN OlomoucPřímo na greenu, zleva: Otmar Wawrik, Aesculap AG, Německo; doc. MUDr. Petr Korbelář, CSc., FN Motol, Praha; MUDr. Lubomír Klepáč, MBA, B. Braun Medical; doc. MUDr. Čestmír Neoral, CSc., FN OlomoucO pravdivosti jeho slov se 7. května 2009 přesvědčili také všichni hrající účastníci tradičního benefičního turnaje Central European B. Braun Golf Cup 2009, který se letos konal již po sedmé.

Tradicí ovšem není pouze každoroční boj hostů společnosti B. Braun Medical mezi osmnácti jamkami, ale zejména benefiční sbírka, jejíž výtěžek letos podpořil dětské oddělení Karlovarské nemocnice. Samotní lékaři, manažeři zdravotnických zařízení a další zdravotničtí profesionálové tak přispěli na pomoc těm, o které se v rámci svého povolání starají.

Krátce po obědě oficiálně zahájil turnaj jednatel společností skupiny B. Braun v ČR a SR MUDr. Lubomír Klepáč, MBA. Všem hráčům i hostům poděkoval za mimořádně velký zájem o tuto akci a především za benefiční příspěvek pro malé pacienty. Pak už zbývalo jen popřát „Hezkou hru!“ a úderem třinácté hodiny se z odpališť vznesly do vzduchu první golfové míče.

MUDr. Lubomír Klepáč, MBA, jednatel společností B. Braun v ČR a SR, při předání benefičního šeku MUDr. Jiřímu Součkovi, primáři dětského oddělení Karlovarské krajské nemocniceMUDr. Lubomír Klepáč, MBA, jednatel společností B. Braun v ČR a SR, při předání benefičního šeku MUDr. Jiřímu Součkovi, primáři dětského oddělení Karlovarské krajské nemocniceDo zápolení ve třech výkonostních kategoriích zasáhlo celkem 82 hráčů. K vidění byly jak impozantní golfové výkony hodné profesionálních hráčů, tak i první golfové krůčky začátečníků, podpořené sympatickým nadšením pro tuto hru. Úplní začátečníci rádi využili možnosti seznámit se s „hrou gentlemanů“ na golfové akademii. Pod vedením profesionálních trenérů uskutečnili své první odpaly a je možné, že příští rok již doplní startovní listinu našeho turnaje. Ideální počasí a skvělá kondice hřiště jistě přispěly k příjemnému prožití prvního květnového čtvrtku.

Všem hráčům i jejich doprovodu patří náš velký dík. Za jejich ochotu pomoci dětským pacientům benefičním příspěvkem i za vytvoření neuvěřitelně příjemné, přátelské atmosféry, která se přenesla i do bezprostředně navazujícího galavečera.

Na shledanou přístí rok! 

 

Výsledková listina Central European Golf Tour 2009

Třída A, hcp 0 - 17,9 Třída B, hcp 18 - 35,9  Třída C, hcp 36 - 54
1. Olga Resová 1. Alena Blížkovská-Jízdná 1. Jan Rejholec
2. Jan Betka 2. Renáta Krajčovičová 2. Oldřich Petržela
3. Jiří Šourek 3. Martin Pavlík 3. Tomáš Jínek
Tomáš Olbrich
0
Dosud nehlasováno

Čtěte také

Navyšování cen ovlivňuje především zdražování surovin, komponentů, obalových materiálů, energie, vody a dopravy. „Situaci nepomáhají ani nová legislativní pravidla EU pro hodnocení bezpečnosti, výrobu a distribuci zdravotnických prostředků a bezpečnost léčiv, která navyšují významně náklady výrobců a distributorů,“ říká PharmDr. Jiří Lukeš, člen vedení Skupiny B. Braun.

09.12.2021
Aktuality z B. Braun

Zdravotníci z Masarykovy nemocnice v Ústí nad Labem jako jedni z prvních 
vyzkoušeli unikátní monitorovací systém compliance hygieny rukou NosoEx. 
O tom, jak se tato novinka osvědčila v praxi, jsme mluvili s Romanem Boráněm 
z Kliniky anesteziologie, perioperační a intenzivní medicíny této nemocnice. 

14.10.2021
Aktuality z B. Braun

Fakultní nemocnice u sv. Anny v Brně (FN USA) patří k tradičním prestižním kardiologickým pracovištím v rámci konceptu péče o nemocné se srdečním postižením v České republice. B. Braun Česká republika se těší ze skutečnosti, že dlouhodobě s Invazivní a intervenční kardiologií (IKAK) FN USA spolupracuje a zajišťuje brněnským kardiologům stenty a lékové balonky pro jejich náročnou a odborně vysoce kvalifikovanou práci. Jsme rádi, že můžeme těmito řádky pogratulovat lékařům a sestrám Oddělení invazivní a intervenční kardiologie k 25. výročí založení.

22.07.2021
Aktuality z B. Braun