Přejít na obsah stránky | Klávesové zkratky | Hlavní strana | Mapa stránek | Vyhledávání | Přejít na hlavní navigační menu

Ing. Jiří Hrdina

Minimalizuje mechanické dráždění velmi zranitelných struktur v hrudníku a v oblasti retroperitoneálního prostoru.

13.02.2014

Koncem prvního listopadového týdne uspořádala pod záštitou hejtmana Jihočeského kraje Jiřího Zimoly Česká neurochirurgická společnost ČLS JEP ve spolupráci s Neurochirurgickým oddělením Nemocnice České Budějovice v zapadlém malebném kraji Lipenské nádrže Výroční kongres České neurochirurgické společnosti.

06.03.2012

V USA se každoročně vyskytne průměrně 750 tisíc nových pacientů s kompresní zlomeninou obratlového těla. Ta je však lékaři diagnostikována přibližně pouze u jedné třetiny z nich. V České a Slovenské republice nejsou tato čísla známa, avšak odhadem a porovnáním skladby obyvatelstva (vyšší procento obyvatel bílé rasy s vyšším výskytem osteoporózy) to budou čísla minimálně podobná.

01.08.2011

Vývojoví pracovníci koncernu B. Braun ne¬ustále inovují produkty na základě nejnovějších trendů a přinášejí dokonalejší řešení. Nejinak tomu je i na poli spondylochirurgických implantátů. Občas se však na trhu objeví něco unikátního, co mateřský koncern v již tak širokém spektru páteřních implantátů nemá a ani samostatně nevyvíjí a co může zajímavým způsobem rozšířit jeho portfolio. Řeč je o bio-resorbovatelné kompozitní kleci DUOCAGE® francouzského výrobce Science for Bio Materials (S-B-M), se kterým se nám podařilo navázat spolupráci.

02.03.2011

S4 - osvědčený fúzní systém pro stabilizaci hrudní a bederní páteře zadním přístupem, nabízený společností B. Braun na českém a slovenském trhu již více než pět let, se dočkal významného rozšíření.

24.02.2011
spinální systémy

Koncern B. Braun na podzimním spondylochirurgickém kongresu Eurospine ve Vídni představil po úspěšných krčních dlahách Caspar a ABC dlahu Quintex®.

17.02.2011