Přejít na obsah stránky | Klávesové zkratky | Hlavní strana | Mapa stránek | Vyhledávání | Přejít na hlavní navigační menu

Zelená hvězda v Bratislavě

1. Listopad 2008

Zelená hvězda v Bratislavě

Začátkem října tohoto roku byla otevřena další Zelená hvězda ve Slovenské republice.

Sídlo Zelené hvězdy v prostorách polikliniky ŠustekovaSídlo Zelené hvězdy v prostorách polikliniky ŠustekovaProvozovna  nabízí široký sortiment zdravotnických pomůcek značky B. Braun a některých dalších partnerských firem - stomické, inkontinenční, diabetologické a ostatní zdravotnické pomůcky, dále pak dezinfekční prostředky, ortopedické pomůcky a obuv,  kompresivní punčochy a návleky,  ale také různé výživové doplňky, čaje a produkty zdravé výživy.

Novým pacientům vyškolený personál  předvede způsob zacházení se zdravotnickými pomůckami, které si mohou pacienti vyzvednout  také na předložený poukaz.

Provozovna, ve které pracuje čtyřčlenný kolektiv pod vedením dlouholeté odbornice v oblasti zdravotních pomůcek paní Judity Feketeové, se těší na návštěvu všech klientů nejen z Bratislavy. 

Zdeněk Šigut,
Zelená hvězda Bratislava

Sídlo Zelené hvězdy
Šustekova 2, 851 04 Bratislava
(v prostorách Polikliniky Šustekova v Petržalce,
nedaleko hlavního dálničního přivaděče Bratislava - Žilina)
Tel. +421-263 535 833
+421-255 569 018
e-mail: bratislava@zelenahviezda.sk

Zdeněk Šigut
0
Dosud nehlasováno

Čtěte také

Neurourologie je specializovanou součástí urologie a zabývá se poruchami močení v důsledku přerušení nervových drah a center. Porušení nervového zásobení je přitom způsobeno různými příčinami, nejčastěji úrazem (mozku, míchy, pánevních nervových pletení a periferních nervů), nervovými chorobami či v důsledku metabolických onemocnění (cukrovka). Projevy těchto poruch souhrnně označujeme jako neurogenní dysfunkce močových cest.

08.06.2021
Ambulantní péče

Tým profesora Pavla Michálka, vedoucího lékaře Kanylačního centra Všeobecné fakultní nemocnice v Praze, jako jediný ve střední Evropě provádí od roku 2018 implantace portů do hrudní dutiny pro chronickou drenáž recidivujícího hrudního výpotku pomocí speciálního portu Celsite® DRAINAPORT. Ročně zavedou 800 – 1 000 přístupů včetně těch složitých alternativních, a to u všech věkových skupin pacientů, včetně novorozenců, což je řadí k největším centrům v České republice.

08.07.2020
Ambulantní péče