Přejít na obsah stránky | Klávesové zkratky | Hlavní strana | Mapa stránek | Vyhledávání | Přejít na hlavní navigační menu

Zelená hvězda oslavila 10. výročí

27. Září 2010

Zelená hvězda oslavila 10. výročí

Od doby založení obchodního řetězce prodejen a výdejen zdravotnických potřeb Zelená hvězda v roce 2000 uplynulo letošního roku deset let.

Na počátku byly pouze čtyři plně funkční prodejny. Postupem času a s podporou společnosti B. Braun se řetězec rozrůstal a budoval si svou značku. V současné době má Zelená hvězda zastoupení po celé České republice, své služby nabízí ale i na Slovensku. Součástí řetězce je dvacet prodejen
v České republice a čtyři na Slovensku.

Zelená hvězda nabízí kvalitní
a široký sortiment výrobků nejen značky B. Braun a je v současnosti největší sítí prodejen a výdejen zdravotnických prostředků v České republice.

redakce Braunovin
0
Dosud nehlasováno

Čtěte také

Odborné ambulance B. Braun Plus nabízejí širokou škálu služeb v oblasti hojení ran, urologie, péče o stomie nebo nutrice.

09.12.2021
Ambulantní péče

Neurourologie je specializovanou součástí urologie a zabývá se poruchami močení v důsledku přerušení nervových drah a center. Porušení nervového zásobení je přitom způsobeno různými příčinami, nejčastěji úrazem (mozku, míchy, pánevních nervových pletení a periferních nervů), nervovými chorobami či v důsledku metabolických onemocnění (cukrovka). Projevy těchto poruch souhrnně označujeme jako neurogenní dysfunkce močových cest.

08.06.2021
Ambulantní péče

Tým profesora Pavla Michálka, vedoucího lékaře Kanylačního centra Všeobecné fakultní nemocnice v Praze, jako jediný ve střední Evropě provádí od roku 2018 implantace portů do hrudní dutiny.

08.07.2020
Ambulantní péče