Přejít k hlavnímu obsahu
Zpět

Ambulantní péče:

VII. setkání spinálních jednotek

Zuzana Marvánková

18. Červenec 2011

Katetrizace

Ve dnech 16. - 17. června 2011 v malebném prostředí Sečské přehrady proběhlo další setkání spinálních jednotek, které pořádala Hamzova odborná léčebna pro děti a dospělé ve spolupráci s Českou společností pro míšní léze.

Konference se zúčastnilo na dvě stovky odborníků ze spinálních jednotek z České a Slovenské republiky, z rehabilitačních ústavů a urologických pracovišť.

Program probíhal paralelně ve dvou sekcích pro lékaře a sestry. Hlavním tématem byla léčba pacientů se spinálním poraněním a nedílnou součástí konference společenský večer za doprovodu živé hudby.
Společnost B. Braun Medical byla jedním ze sponzorů této významné akce a prezentovala se urologickým portfoliem a produkty vlhkého hojení ran.

Účast na stánku byla podpořena obchodními zástupci B. Braun a Zelená hvězda. Stěžejními produkty urologického portfolia byly pomůcky pro čistou intermitentní autokatetrizaci Actreen® Lite Cath
a Actreen® Glys Set, proplachový systém pro močové katetry Uro-Tainer a novinky z oblasti urostomie Flexima® UroSilk a vlhkého hojení ran Askina® DresSil.

Společnost B. Braun Medical se konference účastnila v letošním roce poprvé, a zařadila se tak mezi významné dodavatele v oblasti inkontinence.

Odborné informace o léčivech a zdravotnických prostředcích

Tyto stránky obsahují odborné informace o léčivech a zdravotnických prostředcích určené zdravotnickým odborníkům v České republice. Nejsou určeny laické veřejnosti.

Odborníkem je dle § 2a zákona č. 40/1995 Sb., o regulaci reklamy, v platném znění, osoba oprávněná předepisovat nebo vydávat léčivé přípravky nebo zdravotnické prostředky. Pokud osoba, která není odborníkem, vstoupí na tyto webové stránky, vystavuje se riziku nesprávného porozumění informací zde publikovaných a z toho plynoucích důsledků.

Kliknutím na tlačítko „Jsem odborník“ potvrzujete, že:

  • Jste se seznámil/a s výše uvedenou zákonnou definicí pojmu „odborník“;
  • Jste odborníkem ve smyslu zákona o regulaci reklamy;
  • Jste se seznámil/a s riziky, kterým se jiná osoba než odborník vystavuje, jestliže vstoupí na stránky určené převážně pro odborníky.
Jsem odborník
Nejsem odborník