Přejít na obsah stránky | Klávesové zkratky | Hlavní strana | Mapa stránek | Vyhledávání | Přejít na hlavní navigační menu

Veronika Tichá

Lidé se zdravotním postižením již nemusí akčním týmovým hrám pouze přihlížet. Je tady totiž nová hra kin-ball, která je určena pro všechny. Čtyři organizace sdružující lidi s různým zdravotním postižením získaly na tuto integrační hru díky podpoře společnosti B. Braun vybavení. Mohou si zahrát nejenom spolu, ale také se zdravými dospělými a dětmi.

04.07.2012

Koncern B. Braun investoval téměř 32,6 milionů eur do nového závodu na výrobu infuzních setů, který se tak stal největším komplexem na výrobu zdravotnické techniky ve Vietnamu. Slavnostního otevření závodu se 11. října 2011 zúčastnili i kancléřka Angela Merkelová a předseda správní rady koncernu B. Braun Dr. Heinz-Walter Grosse.

27.10.2011

Reportáž z velmi povedené účasti volejbalového týmu B. Braun v The Park Games 2008.

01.09.2008

V rámci jubilejního 30. ročníku zdravotnického veletrhu Pragomedica, konaného každoročně na pražském Výstavišti, připravila společnost B. Braun Medical
pro své zákazníky poněkud netradiční formu své prezentace. Pozvala je k přátelskému posezení u kávy a občerstvení v prostorách pražského Lapidária.

01.06.2008