Přejít na obsah stránky | Klávesové zkratky | Hlavní strana | Mapa stránek | Vyhledávání | Přejít na hlavní navigační menu

Volejbaloví mistři

1. Září 2008

Volejbaloví mistři

Reportáž z velmi povedené účasti volejbalového týmu B. Braun v The Park Games 2008.

Olympiáda v týdnu 18. - 22. srpna neprobíhala jen v Pekingu. V areálu The Park, kde společnost B. Braun Medical sídlí od loňského léta, proběhl totiž sportovní týden „ The Park Games 2008“, který nabídl všem společnostem sídlícím v tomto kancelářském komplexu možnost aktivně se zúčastnit širokého spektra sportovních soutěží přímo pod okny kanceláří. Organizátoři přichystali disciplíny jako volejbal, stolní tenis, přetahování, lukostřelbu, skok do dálky, skok do výšky či běh a štafetu. 

Ani na okamžik jsme nezaváhali, sestavili volejbalový tým a zcela netušíce se přihlásili na velmi náročný turnaj. Celkem se zúčastnilo 32 týmů, konkurence tedy byla veliká, počasí horké, soupeři silní, podání přesná a smeče ostré. 

I přes tyto náročné podmínky se nám podařilo postoupit ze skupiny a probojovat se do bojů o medaile. Ve finále jsme bohužel nevyužili setbol prvního setu a po zranění spoluhráčky jsme se již nedostali do stejné herní pohody jako v předcházejících pěti zápasech. I přes finálovou porážku byla radost z podařeného turnaje a pěkného druhého místa veliká.

Veronika Tichá
marketing

Veronika Tichá
0
Dosud nehlasováno

Čtěte také

Fakultní nemocnice u sv. Anny v Brně (FN USA) patří k tradičním prestižním kardiologickým pracovištím v rámci konceptu péče o nemocné se srdečním postižením v České republice. B. Braun Česká republika se těší ze skutečnosti, že dlouhodobě s Invazivní a intervenční kardiologií (IKAK) FN USA spolupracuje a zajišťuje brněnským kardiologům stenty a lékové balonky pro jejich náročnou a odborně vysoce kvalifikovanou práci. Jsme rádi, že můžeme těmito řádky pogratulovat lékařům a sestrám Oddělení invazivní a intervenční kardiologie k 25. výročí založení.

22.07.2021
Aktuality z B. Braun

Významní čeští nefrologové po zahájení očkování proti covidu-19 oslovili Ministerstvo zdravotnictví, aby při vakcinaci zařadilo do prioritních skupin i dialyzované pacienty. Přístup k očkování se podařilo zajistit a dialyzovaní už mají dostupnější i preventivní léčbu.

30.04.2021
Aktuality z B. Braun

Společnost B. Braun rozšířila své portfolio vstřebatelných hemostatických prostředků z oxidované celulózy o nového benjamínka, který cílí primárně na laparoskopickou chirurgii.

30.04.2021
Aktuality z B. Braun