Přejít na obsah stránky | Klávesové zkratky | Hlavní strana | Mapa stránek | Vyhledávání | Přejít na hlavní navigační menu

Volejbaloví mistři

1. Září 2008

Volejbaloví mistři

Reportáž z velmi povedené účasti volejbalového týmu B. Braun v The Park Games 2008.

Olympiáda v týdnu 18. - 22. srpna neprobíhala jen v Pekingu. V areálu The Park, kde společnost B. Braun Medical sídlí od loňského léta, proběhl totiž sportovní týden „ The Park Games 2008“, který nabídl všem společnostem sídlícím v tomto kancelářském komplexu možnost aktivně se zúčastnit širokého spektra sportovních soutěží přímo pod okny kanceláří. Organizátoři přichystali disciplíny jako volejbal, stolní tenis, přetahování, lukostřelbu, skok do dálky, skok do výšky či běh a štafetu. 

Ani na okamžik jsme nezaváhali, sestavili volejbalový tým a zcela netušíce se přihlásili na velmi náročný turnaj. Celkem se zúčastnilo 32 týmů, konkurence tedy byla veliká, počasí horké, soupeři silní, podání přesná a smeče ostré. 

I přes tyto náročné podmínky se nám podařilo postoupit ze skupiny a probojovat se do bojů o medaile. Ve finále jsme bohužel nevyužili setbol prvního setu a po zranění spoluhráčky jsme se již nedostali do stejné herní pohody jako v předcházejících pěti zápasech. I přes finálovou porážku byla radost z podařeného turnaje a pěkného druhého místa veliká.

Veronika Tichá
marketing

Veronika Tichá
0
Dosud nehlasováno

Čtěte také

Vzdělávací instituce Aesculap Akademie uspořádala sympozium Restart elektivních výkonů, které v přímém přenosu vysílala přihlášeným účastníkům prestižní konference Efektivní nemocnice. Pozvání přijali Roman Kraus, předseda senátního výboru pro zdravotnictví, Jan Bláha, přednosta KARIM Všeobecné fakultní nemocnice v Praze, a Eckart Mayer, přednosta německé ortopedické kliniky AKH. Připravili jsme tři bloky, ve kterých vždy diskutovali dva hosté.

23.12.2020
Aktuality z B. Braun

Spotify, iTunes, Google Podcasts - na všech těchto platformách si teď můžete poslechnout podcast Medicína od společnosti B. Braun. O zdravotnictví nebo aktuálních tématech v medicíně vyprávějí lékaři, sestry, manažeři, ale i samotní pacienti. Ačkoliv podcast přináší řadu odborných názorů, nepochybně obohatí i posluchače z řad široké veřejnosti.

30.10.2020
Aktuality z B. Braun

Existuje klíč k nalezení optimální úrovně stresu v době koronaviru? K tomu se nám vyjádřil a popsal své zkušenosti z terénu zakladatel projektu #delamcomuzu Mgr. Pavel Pařízek, který v době krize řešil se svým týmem na dennodenní bázi problémy běžných občanů, pracovníků z první linie a fungoval dokonce jako „záchranná stanice“ expatů žijících na území České republiky. V průběhu pandemie se ukázalo, že hlavním stresovým faktorem epidemické krize nebyl jen samotný Covid-19, ale i sekundární dopady pandemie jako obavy o vztahy či práci.

08.07.2020
Aktuality z B. Braun