Přejít k hlavnímu obsahu
Zpět

Události

Volejbaloví mistři

Veronika Tichá

1. Září 2008

Reportáž z velmi povedené účasti volejbalového týmu B. Braun v The Park Games 2008.

Olympiáda v týdnu 18. - 22. srpna neprobíhala jen v Pekingu. V areálu The Park, kde společnost B. Braun Medical sídlí od loňského léta, proběhl totiž sportovní týden „ The Park Games 2008“, který nabídl všem společnostem sídlícím v tomto kancelářském komplexu možnost aktivně se zúčastnit širokého spektra sportovních soutěží přímo pod okny kanceláří. Organizátoři přichystali disciplíny jako volejbal, stolní tenis, přetahování, lukostřelbu, skok do dálky, skok do výšky či běh a štafetu. 

Ani na okamžik jsme nezaváhali, sestavili volejbalový tým a zcela netušíce se přihlásili na velmi náročný turnaj. Celkem se zúčastnilo 32 týmů, konkurence tedy byla veliká, počasí horké, soupeři silní, podání přesná a smeče ostré. 

I přes tyto náročné podmínky se nám podařilo postoupit ze skupiny a probojovat se do bojů o medaile. Ve finále jsme bohužel nevyužili setbol prvního setu a po zranění spoluhráčky jsme se již nedostali do stejné herní pohody jako v předcházejících pěti zápasech. I přes finálovou porážku byla radost z podařeného turnaje a pěkného druhého místa veliká.

Veronika Tichá
marketing

Související a doporučené články

Odborné informace o léčivech a zdravotnických prostředcích

Tyto stránky obsahují odborné informace o léčivech a zdravotnických prostředcích určené zdravotnickým odborníkům v České republice. Nejsou určeny laické veřejnosti.

Odborníkem je dle § 2a zákona č. 40/1995 Sb., o regulaci reklamy, v platném znění, osoba oprávněná předepisovat nebo vydávat léčivé přípravky nebo zdravotnické prostředky. Pokud osoba, která není odborníkem, vstoupí na tyto webové stránky, vystavuje se riziku nesprávného porozumění informací zde publikovaných a z toho plynoucích důsledků.

Kliknutím na tlačítko „Jsem odborník“ potvrzujete, že:

  • Jste se seznámil/a s výše uvedenou zákonnou definicí pojmu „odborník“;
  • Jste odborníkem ve smyslu zákona o regulaci reklamy;
  • Jste se seznámil/a s riziky, kterým se jiná osoba než odborník vystavuje, jestliže vstoupí na stránky určené převážně pro odborníky.
Jsem odborník
Nejsem odborník