Přejít na obsah stránky | Klávesové zkratky | Hlavní strana | Mapa stránek | Vyhledávání | Přejít na hlavní navigační menu

Ukázková instalace Space ve Fakultní nemocnici Brno

4. Leden 2010

Ukázková instalace Space ve Fakultní nemocnici Brno

Profesionální a perfektně organizovaná práce našeho servisu při instalaci velkých zakázek infuzní techniky je mimo jiné také zárukou spokojenosti našich zákazníků v terénu.

Jeden z takových ukázkových servisních zásahů z listopadu 2009 dokumentují přiložené snímky. Jednalo se o vybavení rekonstruovaného oddělení Oddělení resuscitace a intenzivní medicíny 3 a 4 ve Fakultní nemocnici Brno.


Instalace přístrojů a softwaru proběhla již pátý den po objednání, celkově jsme zde instalovali 160 zařízení Space a vše úspěšně dokončili za jeden pracovní den!

redakce Braunovin
0
Dosud nehlasováno

Čtěte také

Přednosta Kliniky anesteziologie, resuscitace a intenzivní medicíny 1. lékařské fakulty Univerzity Karlovy a Všeobecné fakultní nemocnice v Praze docent Jan Bláha je známý propagátor digitalizace zdravotnictví. 

20.09.2022

Pokročilá, Nadčasová, Digitalizovaná – nová přístrojová generace Spaceplus naplňuje všechna hesla, která si firma stanovila. 

20.06.2022

Metabolická jednotka intenzivní péče I. interní kliniky FN Plzeň zajišťuje nejvyšší stupeň intenzivní péče všem skupinám kriticky nemocných dospělých pacientů s výjimkou polytraumat.

20.06.2022