Přejít na obsah stránky | Klávesové zkratky | Hlavní strana | Mapa stránek | Vyhledávání | Přejít na hlavní navigační menu

Ukázková instalace Space ve Fakultní nemocnici Brno

4. Leden 2010

Ukázková instalace Space ve Fakultní nemocnici Brno

Profesionální a perfektně organizovaná práce našeho servisu při instalaci velkých zakázek infuzní techniky je mimo jiné také zárukou spokojenosti našich zákazníků v terénu.

Jeden z takových ukázkových servisních zásahů z listopadu 2009 dokumentují přiložené snímky. Jednalo se o vybavení rekonstruovaného oddělení Oddělení resuscitace a intenzivní medicíny 3 a 4 ve Fakultní nemocnici Brno.


Instalace přístrojů a softwaru proběhla již pátý den po objednání, celkově jsme zde instalovali 160 zařízení Space a vše úspěšně dokončili za jeden pracovní den!

redakce Braunovin
0
Dosud nehlasováno

Čtěte také

Metabolická jednotka intenzivní péče I. interní kliniky FN Plzeň zajišťuje nejvyšší stupeň intenzivní péče všem skupinám kriticky nemocných dospělých pacientů s výjimkou polytraumat.

20.06.2022

V loňském roce představil koncern B. Braun celému světu svůj nový infuzní systém Spaceplus

08.06.2022

Kvalitní, moderní a intuitivní infuzní technika je základem pro každou nemocnici a naprosto neodmyslitelnou součástí výbavy na jednotkách intenzivní péče. O zkušenostech z oddělení, kde o životech pacientů často rozhodují i vteřiny, se s námi podělila Bc. Ivana Dvořáčková, staniční sestra z interní jednotky intenzivní péče ve Vojenské nemocnici Brno. 

28.06.2021