Přejít na obsah stránky | Klávesové zkratky | Hlavní strana | Mapa stránek | Vyhledávání | Přejít na hlavní navigační menu

Ukázková instalace Space ve Fakultní nemocnici Brno

4. Leden 2010

Ukázková instalace Space ve Fakultní nemocnici Brno

Profesionální a perfektně organizovaná práce našeho servisu při instalaci velkých zakázek infuzní techniky je mimo jiné také zárukou spokojenosti našich zákazníků v terénu.

Jeden z takových ukázkových servisních zásahů z listopadu 2009 dokumentují přiložené snímky. Jednalo se o vybavení rekonstruovaného oddělení Oddělení resuscitace a intenzivní medicíny 3 a 4 ve Fakultní nemocnici Brno.


Instalace přístrojů a softwaru proběhla již pátý den po objednání, celkově jsme zde instalovali 160 zařízení Space a vše úspěšně dokončili za jeden pracovní den!

redakce Braunovin
0
Dosud nehlasováno

Čtěte také

Kvalitní, moderní a intuitivní infuzní technika je základem pro každou nemocnici a naprosto neodmyslitelnou součástí výbavy na jednotkách intenzivní péče. O zkušenostech z oddělení, kde o životech pacientů často rozhodují i vteřiny, se s námi podělila Bc. Ivana Dvořáčková, staniční sestra z interní jednotky intenzivní péče ve Vojenské nemocnici Brno. 

28.06.2021

Společnost B. Braun v dubnu představila novou generaci infuzní techniky SpacePlus. Představení se neslo v duchu oslav 70. let od uvedení prvního lineárního dávkovače pro přístrojovou infuzní terapii na trh. Firma tehdy obchodním názvem Perfusor vtiskla označení všem budoucím lineárním dávkovačům v této oblasti terapie. I nyní generace SpacePlus nastoluje nový standard.

28.06.2021

Aesculap Akademie ve spolupráci s Vysokou školou zdravotnickou uspořádala kurz Infuzní technika v ošetřovatelské praxi. Společně tak vyšly vstříc studentům, kteří byli díky pandemii povolání do boje s covid-19 a nedostávalo se jim času na studium. Přestože kurz proběhl online, jeho významnou část tvořily praktické demonstrace zacházení s infuzními pumpami B. Braun Space. A účastníci byli víc než spokojení.

17.06.2021
Aesculap Akademie