Přejít k hlavnímu obsahu
Zpět

Ambulantní péče:

Světový den stomiků

redakce Braunovin

23. Říjen 2009

Stomie
Světový den stomiků se oslavuje každý třetí rok, vždy během prvního říjnového víkendu. Oslavy jsou organizovány národními asociacemi a jejich hlavním cílem je zlepšit informovanost veřejnosti o tom, co stomie je a co život s ní obnáší.

Zveřejnění informací o stomicích v médiích pomáhá odstraňovat různá tabu, která v mnohých společnostech existují, i ovlivnit veřejnosprávní instituce, které by měly o rehabilitaci stomiků pečovat.

Síť prodejen a výdejen zdravotnických prostředků Zelená hvězda připravila na 3. října Den otevřených dveří. Přijďte se podívat a společně s námi oslavit Světový den stomiků.

Po celé dopoledne bude v každé prodejně Zelená hvězda přítomna profesionální stomická sestra, se kterou můžete v diskrétním prostředí prodiskutovat vše, co vás zajímá, připraveno bude malé občerstvení a po vyplnění stručného dotazníku obdržíte jako dárek pěkné tričko.

Pro jakékoli další dotazy včetně možnosti odběru vzorků bude na každé prodejně přítomen regionální konzultant a tým zázemí příslušné Zelené hvězdy. 

www.zelenahvezda.cz
Zelená linka: 800 331 131
zelenalinka@zelenahvezda.cz

Odborné informace o léčivech a zdravotnických prostředcích

Tyto stránky obsahují odborné informace o léčivech a zdravotnických prostředcích určené zdravotnickým odborníkům v České republice. Nejsou určeny laické veřejnosti.

Odborníkem je dle § 2a zákona č. 40/1995 Sb., o regulaci reklamy, v platném znění, osoba oprávněná předepisovat nebo vydávat léčivé přípravky nebo zdravotnické prostředky. Pokud osoba, která není odborníkem, vstoupí na tyto webové stránky, vystavuje se riziku nesprávného porozumění informací zde publikovaných a z toho plynoucích důsledků.

Kliknutím na tlačítko „Jsem odborník“ potvrzujete, že:

  • Jste se seznámil/a s výše uvedenou zákonnou definicí pojmu „odborník“;
  • Jste odborníkem ve smyslu zákona o regulaci reklamy;
  • Jste se seznámil/a s riziky, kterým se jiná osoba než odborník vystavuje, jestliže vstoupí na stránky určené převážně pro odborníky.
Jsem odborník
Nejsem odborník