Přejít k hlavnímu obsahu
Zpět

Intenzivní péče: Produkt měsíce

Spaceplus – novinka na poli infuzní techniky

redakce Braunovin

20. červen 2022

Automatické infuzní systémy Spaceplus

Pokročilá, Nadčasová, Digitalizovaná – nová přístrojová generace Spaceplus naplňuje všechna hesla, která si firma stanovila. Díky svému designu, ergonomii a jednoduchému uživatelskému rozhraní se infuzní technika Spaceplus pyšní prestižními oceněními The Red Dot and iF Award – 2021, German Design Award – 2022, Good Design Award, Golden Pin Design Award.

Trojdílné jednorázové injekční stříkačky

  • s vynikajícími vlastnostmi posuvu pístu, zabezpečující s dávkovači Spaceplus Perfusor® výbornou charakteristiku dávkování

Hadičky original Perfusor®

  • navíc umožňují barevné kódování pro rychlou identifikaci vysoce účinných látek a snižují riziko záměny

Kybernetická bezpečnost

  • šifrování dat mezi koncovými body splňuje nejvyšší požadavky

Bezproblémová konektivita systému, dátová komunikace

  • systémem EMR / PDMS přes rozhraní HL7-IHE, Ethernet a WiFi

Připojení

  • samostatného přístroje přes WiFi, konektivita u lůžka více přístrojů v dokovací stanici je realizována prostřednictvím integrované WiFi v každém segmentu systému nebo prostřednictvím Spaceplus Datamodul

 Spaceplus Perfusor®; Spaceplus Infusomat® jsou zdravotnické prostředky. Přístroje jsou určeny k použití u dospělých, dětí a novorozenců pro přerušované nebo kontinuální podávání parenterálních nebo enterálních tekutin, léčiv, krve a krevních produktů klinicky schválenými cestami podání. Těmito cestami podání jsou cesty intravenózní, intraarteriální, podkožní, epidurální a enterální. Dokovací systém Spaceplus umožňuje připevnění, napájení, datovou komunikaci a centrální alarm až pro 24 pump Spaceplus v prostředí léčby jednoho pacienta. Dokovací systém Spaceplus tvoří nejméně jedna stanice Spaceplus Station, jeden kryt Spaceplus Cover a volitelně datový modul. Stanice Spaceplus Station je určena k použití ve specifikovaném prostředí při stacionárním provozu a mobilitě v rámci nemocnice. Před použitím si prosím pečlivě přečtěte návod k použití, neboť tento obsahuje informace o rizicích spojených s používáním zdravotnických prostředků a další důležité informace. Podrobné informace o zdravotnickém prostředku naleznete rovněž ZDE.

Napište nám

Využijte tento prostor a podělte se s námi o další témata, osobnosti nebo produkty o kterých byste se chtěli dozvědět více.

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů. Vámi zadané údaje jsou u nás v bezpečí.

Související a doporučené články

Odborné informace o léčivech a zdravotnických prostředcích

Tyto stránky obsahují odborné informace o léčivech a zdravotnických prostředcích určené zdravotnickým odborníkům v České republice. Nejsou určeny laické veřejnosti.

Odborníkem je dle § 2a zákona č. 40/1995 Sb., o regulaci reklamy, v platném znění, osoba oprávněná předepisovat nebo vydávat léčivé přípravky nebo zdravotnické prostředky. Pokud osoba, která není odborníkem, vstoupí na tyto webové stránky, vystavuje se riziku nesprávného porozumění informací zde publikovaných a z toho plynoucích důsledků.

Kliknutím na tlačítko „Jsem odborník“ potvrzujete, že:

  • Jste se seznámil/a s výše uvedenou zákonnou definicí pojmu „odborník“;
  • Jste odborníkem ve smyslu zákona o regulaci reklamy;
  • Jste se seznámil/a s riziky, kterým se jiná osoba než odborník vystavuje, jestliže vstoupí na stránky určené převážně pro odborníky.
Jsem odborník
Nejsem odborník