Přejít na obsah stránky | Klávesové zkratky | Hlavní strana | Mapa stránek | Vyhledávání | Přejít na hlavní navigační menu

Softa-Man® ViscoRub

31. Říjen 2011

Softa-Man® ViscoRub

Na začátku června odstartovala propagační kampaň na podporu prodeje dezinfekčního přípravku na ruce Softa-Man® ViscoRub.

Alkoholový dezinfekční prostředek Softa-Man® ViscoRub představuje vysoce účinnou dezinfekci rukou. Již do 30 vteřin spolehlivě působí proti mnoha škodlivým mikroorganismům, jako jsou bakterie, viry, plísně či kvasinky. Použitím přípravku tak můžete předejít nákaze např. chřipkou, salmonelou nebo nebezpečnou bakterií E.coli (EHEC).

V rámci zmiňované kampaně byly 19. srpna a 1. září v Praze na Chodově, Andělu, Hlavním nádraží a I. P. Pavlova distribuovány vzorky mezi širokou veřejnost. Hostesky rozdávaly produktové letáčky a nabízely kolemjdoucím otestování přípravku. Na základě vyplnění krátkého dotazníku mohli lidé navíc získat jedno originální balení přípravku zcela zdarma.

Z dotazníkového průzkumu vyplynulo, že:

  • 26,3 % respondentů používá dezinfekci rukou běžně,
  • 18,9 % respondentů používá dezinfekci rukou na dovolené,
  • 19,2 % respondentů používá dezinfekci rukou po jízdě MHD, po použití veřejných toalet, při onemocnění,
  • 10,7 % respondentů dezinfekci rukou zná, ale nepoužívá,
  • 24,9 % respondentů dezinfekci rukou vůbec nezná.

Zároveň byla v několika periodikách (Braunoviny, Zdraví, MOTOLin, Madam Business) zveřejněna soutěž „O 10 dezinfekcí do kapsy Softa-Man® ViscoRub“. Ze správných došlých odpovědí bylo na začátku října vylosováno 10 výherců.  

Softa Man® ViscoRub 

Softa Man® ViscoRub je k dostání v balení do kapsy, které je ideální na cesty a na dovolenou. Plastová lahvička o obsahu 75   ml s mechanickým rozprašovačem najde své místo v každém kufru, příručním zavazadle nebo kabelce. Softa Man® ViscoRub nalezne své uplatnění všude tam, kde není k dispozici voda. Doporučuje se aplikovat po návštěvě vysoce rizikových prostředí jako jsou veřejné toalety, nádraží, úřady, nemocnice, nákupní centra apod.

Více informací o produktu Softa-Man® ViscoRub získáte na www.dezinfekcedokapsy.cz

Šárka Balounová
0
Dosud nehlasováno

Čtěte také

 Mgr. Tomáš Glac popisuje zkušenosti se zavedením standardů pro bezpečnou uzavřenou infuzní linku ve Fakultní nemocnici Ostrava.

09.07.2015
Infuzní terapie

Tým profesora Pavla Michálka, vedoucího lékaře Kanylačního centra Všeobecné fakultní nemocnice v Praze, jako jediný ve střední Evropě provádí od roku 2018 implantace portů do hrudní dutiny pro chronickou drenáž recidivujícího hrudního výpotku pomocí speciálního portu Celsite® DRAINAPORT. Ročně zavedou 800 – 1 000 přístupů včetně těch složitých alternativních, a to u všech věkových skupin pacientů, včetně novorozenců, což je řadí k největším centrům v České republice.

08.07.2020
Ambulantní péče

U pacientů s onkologickým onemocněním bývá často přítomná podvýživa. Nejedná se však o „běžný“ úbytek hmotnosti. Jde o chronickou formu podvýživy, která vzniká v důsledku nádorového onemocnění. Novinkou pro zkvalitnění nutriční péče je potravina pro zvláštní výživu Remune™, který je určen k popíjení pro onkologické pacienty.

02.07.2020
Ambulantní péče