Přejít k hlavnímu obsahu
Zpět

Ambulantní péče:

Softa-Man® ViscoRub

Šárka Balounová

31. říjen 2011

Dezinfekce a hygiena

Na začátku června odstartovala propagační kampaň na podporu prodeje dezinfekčního přípravku na ruce Softa-Man® ViscoRub.

Alkoholový dezinfekční prostředek Softa-Man® ViscoRub představuje vysoce účinnou dezinfekci rukou. Již do 30 vteřin spolehlivě působí proti mnoha škodlivým mikroorganismům, jako jsou bakterie, viry, plísně či kvasinky. Použitím přípravku tak můžete předejít nákaze např. chřipkou, salmonelou nebo nebezpečnou bakterií E.coli (EHEC).

V rámci zmiňované kampaně byly 19. srpna a 1. září v Praze na Chodově, Andělu, Hlavním nádraží a I. P. Pavlova distribuovány vzorky mezi širokou veřejnost. Hostesky rozdávaly produktové letáčky a nabízely kolemjdoucím otestování přípravku. Na základě vyplnění krátkého dotazníku mohli lidé navíc získat jedno originální balení přípravku zcela zdarma.

Z dotazníkového průzkumu vyplynulo, že:

  • 26,3 % respondentů používá dezinfekci rukou běžně,
  • 18,9 % respondentů používá dezinfekci rukou na dovolené,
  • 19,2 % respondentů používá dezinfekci rukou po jízdě MHD, po použití veřejných toalet, při onemocnění,
  • 10,7 % respondentů dezinfekci rukou zná, ale nepoužívá,
  • 24,9 % respondentů dezinfekci rukou vůbec nezná.

Zároveň byla v několika periodikách (Braunoviny, Zdraví, MOTOLin, Madam Business) zveřejněna soutěž „O 10 dezinfekcí do kapsy Softa-Man® ViscoRub“. Ze správných došlých odpovědí bylo na začátku října vylosováno 10 výherců.

Softa Man® ViscoRub

Softa Man® ViscoRub je k dostání v balení do kapsy, které je ideální na cesty a na dovolenou. Plastová lahvička o obsahu 75   ml s mechanickým rozprašovačem najde své místo v každém kufru, příručním zavazadle nebo kabelce. Softa Man® ViscoRub nalezne své uplatnění všude tam, kde není k dispozici voda. Doporučuje se aplikovat po návštěvě vysoce rizikových prostředí jako jsou veřejné toalety, nádraží, úřady, nemocnice, nákupní centra apod.
Více informací o produktu Softa-Man® ViscoRub získáte na www.dezinfekcedokapsy.cz

Odborné informace o léčivech a zdravotnických prostředcích

Tyto stránky obsahují odborné informace o léčivech a zdravotnických prostředcích určené zdravotnickým odborníkům v České republice. Nejsou určeny laické veřejnosti.

Odborníkem je dle § 2a zákona č. 40/1995 Sb., o regulaci reklamy, v platném znění, osoba oprávněná předepisovat nebo vydávat léčivé přípravky nebo zdravotnické prostředky. Pokud osoba, která není odborníkem, vstoupí na tyto webové stránky, vystavuje se riziku nesprávného porozumění informací zde publikovaných a z toho plynoucích důsledků.

Kliknutím na tlačítko „Jsem odborník“ potvrzujete, že:

  • Jste se seznámil/a s výše uvedenou zákonnou definicí pojmu „odborník“;
  • Jste odborníkem ve smyslu zákona o regulaci reklamy;
  • Jste se seznámil/a s riziky, kterým se jiná osoba než odborník vystavuje, jestliže vstoupí na stránky určené převážně pro odborníky.
Jsem odborník
Nejsem odborník