Přejít na obsah stránky | Klávesové zkratky | Hlavní strana | Mapa stránek | Vyhledávání | Přejít na hlavní navigační menu

Navštivte nás na kongresu České společnosti intenzivní medicíny v Plzni

18. Květen 2012

Navštivte nás na kongresu České společnosti intenzivní medicíny v Plzni

Navštivte náš stánek na Kongresu ČSIM 2012 v
Parkhotelu Plzeň od 30.května do 1.června.

Dovolujeme si Vás ve dnech 30.5. - 1.6.  pozvat na stánek společnosti B. Braun Medical v rámci Kongresu České společnosti intenzivní medicíny (ČSIM) v Parkhotelu Plzeň.

Seznámíme Vás s kompletním portfoliem enterální výživy - produkty Nutricomp - a infuzní technikou Space s modulem SGC. 

V rámci kongresu pořádáme ve čtvrtek 31.5. od 12.00 hod minisymposium na téma Efektivní a bezpečná kontrola glykemie v intenzivní péči.

Vystoupí:
Doc. MUDr. Ivan Novák, CSc., Interní klinika JIP, FN Plzeň   
MUDr. Jan Bláha Ph.D., KARIM VFN Praha
Doc. MUDr. Jiří Charvát, CSc.,  Metabolická jednotka JIP, FN Motol
Bc. Adéla Makarová, KARIM VFN v Praze

Společnost B. Braun Medical je generálním partnerem ČSIM 2012.

Kde nás najdete:

Zvětšit mapu

Další informace najdete na http://www.csimkongres.cz/ 

redakce Braunovin
0
Dosud nehlasováno

Čtěte také

Léčba pacienta s onemocněním dolního trávicího traktu není jednoduchá a vyžaduje jeho informovanost, edukaci a spolupráci. Na chirurgické klinice FN Brno, ve spolupráci se společností B. Braun, začal před třemi lety projekt, který počítal s větším zapojením pacientů a současně si kladl za cíl zkrátit hospitalizaci, snížit počet komplikací a celkově léčbu optimalizovat. Tzv. optimalizace cesty pacienta k tomu využívá principů ERAS (Enhanced Recovery After Surgery), ale i dalších nástrojů a postupů. Brzy byla zjištěna potřeba vzniku nové pozice, do budoucna možná i profese – sestra provázející pacienta celou jeho léčbou, jeho rádce, jeho kontakt s nemocnicí a současně i důvěrník, tzv. ERAS sestra.

29.06.2020
Intenzivní péče

Vedení Fakultní nemocnice Brno (FN Brno) ve spolupráci s vrchní sestrou Interní hematologické a onkologické kliniky Mgr. Petrou Kouřilovou a Mgr. Veronikou Trečkovou, PhD., z Oddělení kontroly infekcí a nemocniční hygieny rozhodlo o používání uzavřeného infuzního systému ve všech stacionářích a na lůžkovém oddělení onkologie, a to od června 2018. Zeptali jsme se, jak práci s uzavřeným infuzním systémem Cyto-Set® zdravotníci z Fakultní nemocnice Brno hodnotí?

24.02.2020
Intenzivní péče

V závěru letošního roku vyrazili zástupci z řad lékařů, všeobecných sester a IT specialistů ze Všeobecné fakultní nemocnice v Praze do španělské Barcelony s cílem seznámit se s novým bezpečnostním softwarem „Onco Safety Remote Control“, který splňuje požadavky pro celkovou bezpečnost personálu podílejícího se na práci s cytostatiky.

19.12.2019
Intenzivní péče