Přejít k hlavnímu obsahu

Podcasty

Resuscitace zachraňuje životy, přeživších by mohlo být i víc

Jak na laickou resuscitaci dospělých i dětí, kteří mají srdeční zástavu? Čeho se lidé nejvíce bojí, když mají poskytnout ...

Host: MUDr. Tomáš Bačkai

Lékař

Více o epizodě

Kratší hospitalizace i méně komplikací po TEP

Na Klinice ortopedie a traumatologie pohybového ústrojí Univerzitní nemocnice Košice se rozjel na Slovensku unikátní proj...

Host: MUDr. Rastislav Šepitka, MPH

Lékař

Více o epizodě

Pacientem řízená epidurální analgezie

Jaké benefity přináší pacientovi možnost řídit si dávkování epidurální analgezie, která se používá především po totálních...

Host: MUDr. David Míra

primář ARO Nemocnice Třinec, p.o.

Více o epizodě

Nejnovější trendy v SSI

Chcete se dozvědět více o problematice Surgical Site Infections se zkratkou SSI? Zajímají Vás nejnovější trendy, které js...

Host: Iva Škodová

Specialista na dezinfekce a hygienu v nemocnicích a průkopnice protokolu SSI Pathway v Česku

Více o epizodě
Co je podcast Medicína?

Přinášíme rozhovory s osobnostmi napříč zdravotnickými obory. Zveme si lékaře, sestry, pacienty i manažery působící ve zdravotnictví. Ptáme se jich na aktuální dění, ale i na běžné situace, které ostatním mohou pomoci.

Podcast medicina
Moderátorka podcastu

Lucie Kocourková

Našimi hosty jsou medicínští odborníci. Mluvíme spolu o zdraví, probíráme konkrétní lékařské specializace, zaměřujeme se na možnosti prevence a dotýkáme se také psychologické stránky v péči o pacienty.
Podcast moderuje Lucie Kocourková, tisková mluvčí Skupiny B. Braun, která tímto děkuje všem hostům za jejich čas a ochotu sdílet svoje zkušenosti s ostatními.

Odborné informace o léčivech a zdravotnických prostředcích

Tyto stránky obsahují odborné informace o léčivech a zdravotnických prostředcích určené zdravotnickým odborníkům v České republice. Nejsou určeny laické veřejnosti.

Odborníkem je dle § 2a zákona č. 40/1995 Sb., o regulaci reklamy, v platném znění, osoba oprávněná předepisovat nebo vydávat léčivé přípravky nebo zdravotnické prostředky. Pokud osoba, která není odborníkem, vstoupí na tyto webové stránky, vystavuje se riziku nesprávného porozumění informací zde publikovaných a z toho plynoucích důsledků.

Kliknutím na tlačítko „Jsem odborník“ potvrzujete, že:

  • Jste se seznámil/a s výše uvedenou zákonnou definicí pojmu „odborník“;
  • Jste odborníkem ve smyslu zákona o regulaci reklamy;
  • Jste se seznámil/a s riziky, kterým se jiná osoba než odborník vystavuje, jestliže vstoupí na stránky určené převážně pro odborníky.
Jsem odborník
Nejsem odborník