Přejít na obsah stránky | Klávesové zkratky | Hlavní strana | Mapa stránek | Vyhledávání | Přejít na hlavní navigační menu

Péče o rány v praxi

26. Duben 2013

Péče o rány v praxi

Použití výrobků B. Braun zaměřených na péči o rány v léčebné praxi.

Ve dnech 18.-19. 3. se v Klokočově u Chotěboře uskutečnil seminář nazvaný „Nové přístupy v péči o rány“. Uspořádala ho Aesculap Akademie ve spolupráci se Zelenou hvězdou. Program byl věnován nejen teoretické stránce problematiky hojení ran, ale především stránce praktické - použití výrobků B. Braun v praxi. Nechyběl ani závěrečný workshop, na kterém si účastníci hravou formou zopakovali
a prohloubili znalosti o našich produktech.

Semináře se zúčastnilo více než padesát účastníků a vzhledem k jejich velké spokojenosti to nebyla poslední akce zaměřená na toto téma. Na podzim letošního roku plánujeme uspořádat další seminář a věříme, že o něj bude stejně velký zájem.

Ing. Alena Čermáková
vedoucí zákazníckého centra
0
Dosud nehlasováno

Čtěte také

Neurourologie je specializovanou součástí urologie a zabývá se poruchami močení v důsledku přerušení nervových drah a center. Porušení nervového zásobení je přitom způsobeno různými příčinami, nejčastěji úrazem (mozku, míchy, pánevních nervových pletení a periferních nervů), nervovými chorobami či v důsledku metabolických onemocnění (cukrovka). Projevy těchto poruch souhrnně označujeme jako neurogenní dysfunkce močových cest.

08.06.2021
Ambulantní péče

Tým profesora Pavla Michálka, vedoucího lékaře Kanylačního centra Všeobecné fakultní nemocnice v Praze, jako jediný ve střední Evropě provádí od roku 2018 implantace portů do hrudní dutiny pro chronickou drenáž recidivujícího hrudního výpotku pomocí speciálního portu Celsite® DRAINAPORT. Ročně zavedou 800 – 1 000 přístupů včetně těch složitých alternativních, a to u všech věkových skupin pacientů, včetně novorozenců, což je řadí k největším centrům v České republice.

08.07.2020
Ambulantní péče

U pacientů s onkologickým onemocněním bývá často přítomná podvýživa. Nejedná se však o „běžný“ úbytek hmotnosti. Jde o chronickou formu podvýživy, která vzniká v důsledku nádorového onemocnění. Novinkou pro zkvalitnění nutriční péče je potravina pro zvláštní výživu Remune™, který je určen k popíjení pro onkologické pacienty.

02.07.2020
Ambulantní péče