Přejít k hlavnímu obsahu
Zpět

Intenzivní péče:

Infuzní pumpa Perfusor® slavila 60. narozeniny

redakce Braunovin

21. říjen 2011

Automatické infuzní systémy

Ve čtvrtek 13. října 2011 oslavila společnost B. Braun spolu se svými obchodními partnery a zákazníky v Café B. Braun šedesátileté výročí infuzní pumpy Perfusor®. Během večera byli také slavnostně vyhlášeni vítězové soutěže o infuzní techniku, která probíhala v rámci komunikační kampaně.

Slavnostní večer oficiálně zahájil ředitel společnosti B. Braun Jiří Lukeš. Poté Jiří Petráček z Fakultní nemocnice v Motole svým poutavým výkladem všem umožnil velmi zajímavou exkurzi do historie infuzní techniky. Na správné „narozeninové párty“ samozřejmě nesmělo chybět ani krájení narozeninového dortu, který byl vyroben jak jinak než ve tvaru přístroje Perfusor®. „Přejeme naší technice a jmenovitě Perfusoru® všechno nejlepší i do další šedesátky,“ řekl při této příležitosti František Vojík, obchodní
a marketingový manažer divize Hospital Care společnosti B. Braun. Následovalo vyhlášení vítězů soutěže o infuzní techniku a degustace několika druhů výborné kávy. Vše bylo doprovázeno příjemnou zábavou v přívětivém prostředí Café B. Braun.

Zástupkyně Kliniky dětské chirurgie a traumatologie Fakultní Thomayerovy nemocnice přebírají první cenuVýherci infuzní techniky

V rámci kampaně „Infuzní pumpa Perfusor® - 60 let inovací“, která připomíná historii a vývoj tohoto produktu, proběhla také soutěž o infuzní techniku v celkové hodnotě 154 000 Kč. Vítěz získal lineární dávkovač Perfusor® Space a dokovací stanicí (70 000 Kč), druhé místo bylo odměněno lineárním dávkovačem Perfusor® Space (40 000 Kč) a za třetí místo vítěz získal lineární dávkovač Perfusor® Compact (30 000 Kč).

Vítěze v průběhu večera slavnostně vyhlásil František Vojík. Stala se jím Klinika dětské chirurgie a traumatologie Fakultní Thomayerovy nemocnice v Praze. Cenu přímo na místě převzala staniční sestra Dagmar Kobesová.

Celkové pořadí

1.místo Fakultní Thomayerova nemocnice: Klinika dětské chirurgie a traumatologie
2. místo Univerzitní nemocnice Martin: Klinika detskej anestéziológie a intenzívnej medicíny
3. místo Šumperská nemocnice: Oddělení zdravotnické techniky

Výhercem speciální ceny se stal „Zelený ďábel“

„Zelený ďábel“ - to je vítězná přezdívka infuzní pumpy v doprovodné soutěži. Šťastným výhercem speciální ceny se stal Karel Prchal z Nemocnice TGM Hodonín. Za svoji nápaditou přezdívku získal dvě dárkové letenky balonem.

Výstava infuzní techniky v Café B. Braun

Celou vývojovou řadu lineárních dávkovačů, která představuje průřez šedesátiletou historií infuzní techniky, můžete do poloviny listopadu zhlédnout na výstavě v Café B. Braun (Sokolská 31, Praha 2).

Odborné informace o léčivech a zdravotnických prostředcích

Tyto stránky obsahují odborné informace o léčivech a zdravotnických prostředcích určené zdravotnickým odborníkům v České republice. Nejsou určeny laické veřejnosti.

Odborníkem je dle § 2a zákona č. 40/1995 Sb., o regulaci reklamy, v platném znění, osoba oprávněná předepisovat nebo vydávat léčivé přípravky nebo zdravotnické prostředky. Pokud osoba, která není odborníkem, vstoupí na tyto webové stránky, vystavuje se riziku nesprávného porozumění informací zde publikovaných a z toho plynoucích důsledků.

Kliknutím na tlačítko „Jsem odborník“ potvrzujete, že:

  • Jste se seznámil/a s výše uvedenou zákonnou definicí pojmu „odborník“;
  • Jste odborníkem ve smyslu zákona o regulaci reklamy;
  • Jste se seznámil/a s riziky, kterým se jiná osoba než odborník vystavuje, jestliže vstoupí na stránky určené převážně pro odborníky.
Jsem odborník
Nejsem odborník