Přejít na obsah stránky | Klávesové zkratky | Hlavní strana | Mapa stránek | Vyhledávání | Přejít na hlavní navigační menu

Dvě miliardy infuzních setů od B. Braun

30. Duben 2012

Dvě miliardy infuzních setů od B. Braun

14. března 2012 se v německém městě Melsungen vyrobil dvoumiliardtý infuzní set.

Ve výrobním komplexu Pfieffewiesen byla překonána další pomyslná laťka. Dne 14. března 2012 zde vyrobili dvoumiliardtý infuzní set.  Slavnostního převzetí tohoto „jubilejního infuzního setu“ se zúčastnili předseda představenstva Dr. Heinz-Walter Große, předseda dozorčí rady Prof. dr. h. c. Ludwig Georg Braun a předseda závodní rady Peter Hohmann, společně s řídicími a organizačními týmy a zaměstnanci z výroby.

„Je to výsledek společného úsilí všech zaměstnanců podniku,“ prohlásil vedoucí závodu Hans-Dieter Fröhlich, a dodal: „Bez dobré týmové spolupráce a kombinace dovedností v řadě různých oborů s moderní technologií by takového úspěchu nebylo možné dosáhnout.“

redakce Braunovin
0
Dosud nehlasováno

Čtěte také

Léčba pacienta s onemocněním dolního trávicího traktu není jednoduchá a vyžaduje jeho informovanost, edukaci a spolupráci. Na chirurgické klinice FN Brno, ve spolupráci se společností B. Braun, začal před třemi lety projekt, který počítal s větším zapojením pacientů a současně si kladl za cíl zkrátit hospitalizaci, snížit počet komplikací a celkově léčbu optimalizovat. Tzv. optimalizace cesty pacienta k tomu využívá principů ERAS (Enhanced Recovery After Surgery), ale i dalších nástrojů a postupů. Brzy byla zjištěna potřeba vzniku nové pozice, do budoucna možná i profese – sestra provázející pacienta celou jeho léčbou, jeho rádce, jeho kontakt s nemocnicí a současně i důvěrník, tzv. ERAS sestra.

29.06.2020
Intenzivní péče

Vedení Fakultní nemocnice Brno (FN Brno) ve spolupráci s vrchní sestrou Interní hematologické a onkologické kliniky Mgr. Petrou Kouřilovou a Mgr. Veronikou Trečkovou, PhD., z Oddělení kontroly infekcí a nemocniční hygieny rozhodlo o používání uzavřeného infuzního systému ve všech stacionářích a na lůžkovém oddělení onkologie, a to od června 2018. Zeptali jsme se, jak práci s uzavřeným infuzním systémem Cyto-Set® zdravotníci z Fakultní nemocnice Brno hodnotí?

24.02.2020
Intenzivní péče

V závěru letošního roku vyrazili zástupci z řad lékařů, všeobecných sester a IT specialistů ze Všeobecné fakultní nemocnice v Praze do španělské Barcelony s cílem seznámit se s novým bezpečnostním softwarem „Onco Safety Remote Control“, který splňuje požadavky pro celkovou bezpečnost personálu podílejícího se na práci s cytostatiky.

19.12.2019
Intenzivní péče