Přejít k hlavnímu obsahu
Zpět

Intenzivní péče:

Dvě miliardy infuzních setů od B. Braun

redakce Braunovin

30. Duben 2012

Automatické infuzní systémy Infuzní terapie

14. března 2012 se v německém městě Melsungen vyrobil dvoumiliardtý infuzní set.

Ve výrobním komplexu Pfieffewiesen byla překonána další pomyslná laťka. Dne 14. března 2012 zde vyrobili dvoumiliardtý infuzní set. Slavnostního převzetí tohoto „jubilejního infuzního setu“ se zúčastnili předseda představenstva Dr. Heinz-Walter Große, předseda dozorčí rady Prof. dr. h. c. Ludwig Georg Braun a předseda závodní rady Peter Hohmann, společně s řídicími a organizačními týmy a zaměstnanci z výroby.

„Je to výsledek společného úsilí všech zaměstnanců podniku,“ prohlásil vedoucí závodu Hans-Dieter Fröhlich, a dodal: „Bez dobré týmové spolupráce a kombinace dovedností v řadě různých oborů s moderní technologií by takového úspěchu nebylo možné dosáhnout.“

Odborné informace o léčivech a zdravotnických prostředcích

Tyto stránky obsahují odborné informace o léčivech a zdravotnických prostředcích určené zdravotnickým odborníkům v České republice. Nejsou určeny laické veřejnosti.

Odborníkem je dle § 2a zákona č. 40/1995 Sb., o regulaci reklamy, v platném znění, osoba oprávněná předepisovat nebo vydávat léčivé přípravky nebo zdravotnické prostředky. Pokud osoba, která není odborníkem, vstoupí na tyto webové stránky, vystavuje se riziku nesprávného porozumění informací zde publikovaných a z toho plynoucích důsledků.

Kliknutím na tlačítko „Jsem odborník“ potvrzujete, že:

  • Jste se seznámil/a s výše uvedenou zákonnou definicí pojmu „odborník“;
  • Jste odborníkem ve smyslu zákona o regulaci reklamy;
  • Jste se seznámil/a s riziky, kterým se jiná osoba než odborník vystavuje, jestliže vstoupí na stránky určené převážně pro odborníky.
Jsem odborník
Nejsem odborník