Přejít na obsah stránky | Klávesové zkratky | Hlavní strana | Mapa stránek | Vyhledávání | Přejít na hlavní navigační menu

Divize OPM získala ocenění za obchodní aktivity v ČR

19. Červenec 2011

Divize OPM získala ocenění za obchodní aktivity v ČR

V rámci 8. mezinárodního meetingu divizí OPM konaného ve dnech 3.-6. května 2011 proběhlo v italské Florencii vyhlášení nejúspěšnějších zemí v jednotlivých produktových skupinách - tzv. Top 15th Ceremony.

Hodnotícím kritériem byl nárůst meziročních obratů ve dvou kategoriích - v přepočtu na hrubý domácí produkt a v absolutních číslech. Česká republika zaznamenala opět velký úspěch a zopakovala první místo v Urinary Care (první místo v přepočtu na hrubý domácí produkt a čtvrté v absolutním růstu)
a čtvrté místo ve Wound Care. Slovenská republika se umístila ve Wound care v TOP 15. 

Velký dík za vynikající výsledky patří všem členům týmu divize OPM v České a Slovenské republice
a především našim zákazníkům, kteří tímto dávají najevo spokojenost s našimi produkty a službami. Pevně věříme, že budeme v tomto trendu nadále pokračovat.

MUDr. Zdeněk Kojecký Ph.D.
manažer divize OPM
0
Dosud nehlasováno

Čtěte také

Neurourologie je specializovanou součástí urologie a zabývá se poruchami močení v důsledku přerušení nervových drah a center. Porušení nervového zásobení je přitom způsobeno různými příčinami, nejčastěji úrazem (mozku, míchy, pánevních nervových pletení a periferních nervů), nervovými chorobami či v důsledku metabolických onemocnění (cukrovka). Projevy těchto poruch souhrnně označujeme jako neurogenní dysfunkce močových cest.

08.06.2021
Ambulantní péče

Tým profesora Pavla Michálka, vedoucího lékaře Kanylačního centra Všeobecné fakultní nemocnice v Praze, jako jediný ve střední Evropě provádí od roku 2018 implantace portů do hrudní dutiny pro chronickou drenáž recidivujícího hrudního výpotku pomocí speciálního portu Celsite® DRAINAPORT. Ročně zavedou 800 – 1 000 přístupů včetně těch složitých alternativních, a to u všech věkových skupin pacientů, včetně novorozenců, což je řadí k největším centrům v České republice.

08.07.2020
Ambulantní péče