Přejít k hlavnímu obsahu
Zpět

Ambulantní péče:

Diskrétní, stylové a bezpečné. Řada Actreen® Mini získala cenu za design v soutěži B. Braun Innovation Award

18. Květen 2016

„S naší řadou Actreen mini jsme dokázali, že i malé (ale inovativní) věci mohou udělat opravdu velký rozdíl,“ komentuje cenu Catherine Fontinha, produktová manažerka pro Actreen®. Porota ocenila diskrétnost, bezpečnost a jednoduchost použití produktů řady Actreen® mini.

Potahované močové katétry z řady Actreen® Mini jsou katétry určeny pro intermitentní močovou katetrizaci a jsou navrženy pro ženy tak, aby jim pomohly v jejich každodenním životě.Katétry Actreen® Mini jsou diskrétní, stylové, snadno použitelné a bezpečné. Neobsahují PVC, jsou lubrikované hydrofilním lubrikantem s možností okamžité použitelnosti bez nutnosti aktivace vodou.

Katétry řady Actreen Mini díky své diskrétnosti jsou vhodné na cesty, neboť se vejdou do kabelky či do kapsy!

Použitý lubrikant udržuje cévku plně lubrikovanou po dobu až 60 minut, čímž během cévkování nedochází k lepivosti cévky. Hladké otvory na konci 9-ti cm dlouhého katétru umožňují optimální a efektivní vyprázdnění močového měchýře. Každý katétry obsahuje krátký konektor pro snadnou manipulaci a pohodlí při cévkování, zároveň je konektor kompatibilní se všemi typy sběrných močových sáčků. Barevně odlišené konektory usnadňují najít katétr s tím správných průměrem. Katétry řady Actreen® Mini se vyrábí ve třech velikostech Ch 10 až 14 ( průměr 3,3 až 4,7 mm ). Balení Actreen Mini obsahuje 30 kusů katétrů a jedno diskrétní pouzdro, které umožňuje mít u sebe celodenní zásobu cévek. Řada Actreen Mini zahrnuje dva druhy katétrů - Actreen Mini Cath a Actreen Mini Set.

Look Good Feel Good

V roce 2011 získal Actreen Mini Cath dvě ocenění za své účelné prvky a výhody- francouzské ocenění Pharmapack a britské ocenění Look Good Feel Good.

Druhým typem katétru z řady Actreen Mini je Actreen Mini Set. Actreen Mini Set je katétr přímo spojený se sběrných sáčkem. Sběrný sáček soupravy Actreen Mini Set má anti-refluxní chlopeň zajišťující bezpečnější manipulaci před vyprázdněním sáčku. Sáček má kalibrovanou stupnici do 700ml, kdy po cévkování lze snadno určit objem moči.

Více informací:

Actreen Mini

Napište nám

Využijte tento prostor a podělte se s námi o další témata, osobnosti nebo produkty o kterých byste se chtěli dozvědět více.

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů. Vámi zadané údaje jsou u nás v bezpečí.

Odborné informace o léčivech a zdravotnických prostředcích

Tyto stránky obsahují odborné informace o léčivech a zdravotnických prostředcích určené zdravotnickým odborníkům v České republice. Nejsou určeny laické veřejnosti.

Odborníkem je dle § 2a zákona č. 40/1995 Sb., o regulaci reklamy, v platném znění, osoba oprávněná předepisovat nebo vydávat léčivé přípravky nebo zdravotnické prostředky. Pokud osoba, která není odborníkem, vstoupí na tyto webové stránky, vystavuje se riziku nesprávného porozumění informací zde publikovaných a z toho plynoucích důsledků.

Kliknutím na tlačítko „Jsem odborník“ potvrzujete, že:

  • Jste se seznámil/a s výše uvedenou zákonnou definicí pojmu „odborník“;
  • Jste odborníkem ve smyslu zákona o regulaci reklamy;
  • Jste se seznámil/a s riziky, kterým se jiná osoba než odborník vystavuje, jestliže vstoupí na stránky určené převážně pro odborníky.
Jsem odborník
Nejsem odborník