Přejít na obsah stránky | Klávesové zkratky | Hlavní strana | Mapa stránek | Vyhledávání | Přejít na hlavní navigační menu

Daniel Pavlišta

Inovace v léčbě normotenzního hydrocefalu.

17.03.2016
gravitační ventily

Aesculap jako tradiční výrobce operačních nástrojů, přístrojů a pomůcek pro lékaře své produkty stále inovuje nebo vyvíjí zcela nové. Tento rok se vlna změn také dotkla neurochirurgického portfolia.

12.05.2014

V minulém čísle Braunovin jsme v rubrice Produkt měsíce psali o jednom z nosných produktů divize neurochirurgie, a to gravitačních ventilech pro terapii hydrocefalu z produkce firmy Miethke. Věnovali jsme se principu fungování gravitačních jednotek, jejich vlastnostem a výhodám. Nyní vám nabízíme řadu zajímavostí o samotné firmě Miethke.

04.02.2013

Je již všeobecně známé, že jedním z hlavních poslání skupiny B. Braun je celosvětově podporovat výzkum a vývoj nových medicínských technologií s důrazem na co nejširší následnou aplikaci do všech oborů medicíny.

30.11.2011

Ve dnech 25. - 26. června tohoto roku se konal historicky první neuroendoskopický kurz na území naší republiky, určený zejména pro pracoviště, která se začínají seznamovat
s výhodami neuroendoskopu a jeho použitím coby moderním trendem v neurochirurgii.

23.11.2009
neuroendoskopie

Tak jako každý rok také letos přijel sv. Martin, sice bez bílého koně, stejně ale dorazil. Tento čas nám již tradičně určuje trochu nervozity, hodně shonu a ještě více starostí. Ano, blížilo se již tradiční neurochirurgické vinobraní.

26.11.2008