Přejít k hlavnímu obsahu
Zpět

Události

Zdravotníkům s díky

redakce Braunovin

23. Prosinec 2020

Bezpečnost personálu Covid-19

Zdravotníci čelí v období pandemie koronaviru extrémnímu tlaku a práci v náročných podmínkách. Skupina B. Braun v rámci svého projektu B. Braun pro život podporuje řadu aktivit, které jsou určeny právě pro nejvytíženější pracoviště v České republice i na Slovensku.  

Energeticko-pečující balíčky na covidové jednotky 
„Děkujeme všem zdravotníkům za jejich neskutečné nasazení, obětavost a obrovskou flexibilitu, díky které naše zdravotnictví celou situaci zvládá,“ říká za celé vedení společnosti příjemcům balíčků v českých a slovenských nemocnicích PharmDr. Jiří Lukeš, jednatel společnosti B. Braun Medical, odpovědný za divize Hospital Care a OPM (Out Patient Market). Energeticko–pečující balíček obsahuje regenerační prostředky B. Braun na namáhanou pokožku a prémiový nutriční drink Remune™ ve formě ovocného smoothie s vysokým obsahem omega-3 mastných kyselin, se zvýšeným obsahem vitaminu D a bílkovin. Tyto látky zdravotníci v těchto dnech potřebují více než kdy jindy. Kromě nich potřebují i energii, kterou mohou získat z energetických produktů sportovní řady Inkospor.

Dobrovolníci z B. Braun na covidových jednotkách 
Skupina B. Braun podporuje své zaměstnance se zdravotnickým vzděláním, aby místo své současné práce vypomáhali zdravotnickým zařízením, které trpí nedostatkem personálu. Několik z nich již výzvu nemocnic vyslyšelo. Monika Šroubová z divize Ortopedie, Jitka Suchá  a Eva Sádlová z divize Hospital Care a David Vacek z divize Avitum – ti všichni v současnosti pomáhají ve zdravotnických zařízeních na covidových jednotkách po celé republice. Několik dalších kolegů se do výzvy přihlásilo a čekají, až je dané pracoviště bude potřebovat. Vedení Skupiny B. Braun tuto aktivitu velmi podporuje a bude ní v rámci projektu B. Braun pro život i nadále pokračovat.

Instruktážní videa pro pracovníky covidových center
O covid-19 pozitivní pacienty se v nemocnicích nyní starají také studenti, dobrovolníci či zdravotníci ze zcela jiných oborů. Proto přinášíme jednoduchá instruktážní videa, která jim mohou pomoci s rychlou orientací na infekčním pracovišti
 

Napište nám

Využijte tento prostor a podělte se s námi o další témata, osobnosti nebo produkty o kterých byste se chtěli dozvědět více.

Související a doporučené články

Odborné informace o léčivech a zdravotnických prostředcích

Tyto stránky obsahují odborné informace o léčivech a zdravotnických prostředcích určené zdravotnickým odborníkům v České republice. Nejsou určeny laické veřejnosti.

Odborníkem je dle § 2a zákona č. 40/1995 Sb., o regulaci reklamy, v platném znění, osoba oprávněná předepisovat nebo vydávat léčivé přípravky nebo zdravotnické prostředky. Pokud osoba, která není odborníkem, vstoupí na tyto webové stránky, vystavuje se riziku nesprávného porozumění informací zde publikovaných a z toho plynoucích důsledků.

Kliknutím na tlačítko „Jsem odborník“ potvrzujete, že:

  • Jste se seznámil/a s výše uvedenou zákonnou definicí pojmu „odborník“;
  • Jste odborníkem ve smyslu zákona o regulaci reklamy;
  • Jste se seznámil/a s riziky, kterým se jiná osoba než odborník vystavuje, jestliže vstoupí na stránky určené převážně pro odborníky.
Jsem odborník
Nejsem odborník