Přejít na obsah stránky | Klávesové zkratky | Hlavní strana | Mapa stránek | Vyhledávání | Přejít na hlavní navigační menu

V Srbsku otevřena nová pobočka B. Braun

2. Září 2011

V Srbsku otevřena nová pobočka B. Braun

Začátkem srpna 2011 byla otevřena nová dceřiná společnost koncernu B. Braun se sídlem v Srbsku.

Se svými jedenácti zaměstnanci bude nově založená pobočka pod názvem B. Braun Adria dodávat zdravotnické materiály a lékařské nástroje značky B. Braun a Aesculap.

Podle slov Christiana Brauna, člena představenstva koncernu B. Braun, se v oblasti Balkánu otevřela další cesta k úspěchu.

redakce Braunovin
0
Dosud nehlasováno

Čtěte také

Významní čeští nefrologové po zahájení očkování proti covidu-19 oslovili Ministerstvo zdravotnictví, aby při vakcinaci zařadilo do prioritních skupin i dialyzované pacienty. Přístup k očkování se podařilo zajistit a dialyzovaní už mají dostupnější i preventivní léčbu.

30.04.2021
Aktuality z B. Braun

Společnost B. Braun rozšířila své portfolio vstřebatelných hemostatických prostředků z oxidované celulózy o nového benjamínka: Cellistypt® N-W. Nejnovější zpevněná fibrilární forma Cellistypt® N-W byla designována tak, aby vyhověla speciálním potřebám laparoskopické chirurgie.

05.05.2021
Aktuality z B. Braun

Sport ho provází už od malička. Nejen on, ale i celá jeho rodina se řadí mezi aktivní sportovce. I když se vyčerpá na sjezdovce nebo během, je to pro něj hlavně relax. Profesor Matějovič se věnuje vnitřnímu lékařství a intenzivní péči a rukama mu projdou často pacienti v přímém ohrožení života.

01.04.2021
Lidé a společnost