Přejít na obsah stránky | Klávesové zkratky | Hlavní strana | Mapa stránek | Vyhledávání | Přejít na hlavní navigační menu

Úsměv pro život získal první ocenění

10. Prosinec 2009

Úsměv pro život získal první ocenění

Charitativní projekt společnosti B. Braun, Úsměv pro život, dosáhl významného ocenění. V soutěži pořádané na konferenci Centra pro online média získaly jeho webové stránky vynikající třetí místo v hlavní kategorii, a zařadily se tak po bok nejúspěšnějších neziskových organizací.

Úspěch je to o to významnější, že zatímco ostatní oceněné charitativní projekty jsou již mediálně známé nebo fungují několik let, Úsměv pro život zabodoval již po pouhých třech měsících od svého spuštění.

Konference Centra pro online média byla pořádána za podpory Nadace Vodafone a uskutečnila se
24. listopadu v Praze. Soutěže se zúčastnily neziskové organizace z různých oblastí a své síly poměřily
v kategoriích o nejlepší komunitní projekt, nejlepší blog, internetový fundraising nebo nejlepší využití multimédií.

Z výsledků - Hlavní vítěz
Ze všech finalistů jednotlivých kategorií byl vybrán hlavní vítěz, neziskovka, která dosahuje nejlepších výsledků napříč všemi hodnocenými kategoriemi.

1. Asistence, o.s. 
2. Vaváky, o.s.
3. Úsměv pro život

Více informací zde  

redakce Braunovin
0
Dosud nehlasováno

Čtěte také

Navyšování cen ovlivňuje především zdražování surovin, komponentů, obalových materiálů, energie, vody a dopravy. Jakým způsobem to dokáže ovlivnit zdravotnictví? 

09.12.2021
Aktuality z B. Braun

Zdravotníci z Masarykovy nemocnice v Ústí nad Labem jako jedni z prvních vyzkoušeli unikátní monitorovací systém compliance hygieny rukou NosoEx. 

14.10.2021
Aktuality z B. Braun

Fakultní nemocnice u sv. Anny v Brně (FN USA) patří k tradičním prestižním kardiologickým pracovištím v rámci konceptu péče o nemocné se srdečním postižením v České republice. B. Braun Česká republika se těší ze skutečnosti, že dlouhodobě s Invazivní a intervenční kardiologií (IKAK) FN USA spolupracuje a zajišťuje brněnským kardiologům stenty a lékové balonky pro jejich náročnou a odborně vysoce kvalifikovanou práci. Jsme rádi, že můžeme těmito řádky pogratulovat lékařům a sestrám Oddělení invazivní a intervenční kardiologie k 25. výročí založení.

22.07.2021
Aktuality z B. Braun