Přejít na obsah stránky | Klávesové zkratky | Hlavní strana | Mapa stránek | Vyhledávání | Přejít na hlavní navigační menu

Úsměv pro život získal první ocenění

10. Prosinec 2009

Úsměv pro život získal první ocenění

Charitativní projekt společnosti B. Braun, Úsměv pro život, dosáhl významného ocenění. V soutěži pořádané na konferenci Centra pro online média získaly jeho webové stránky vynikající třetí místo v hlavní kategorii, a zařadily se tak po bok nejúspěšnějších neziskových organizací.

Úspěch je to o to významnější, že zatímco ostatní oceněné charitativní projekty jsou již mediálně známé nebo fungují několik let, Úsměv pro život zabodoval již po pouhých třech měsících od svého spuštění.

Konference Centra pro online média byla pořádána za podpory Nadace Vodafone a uskutečnila se
24. listopadu v Praze. Soutěže se zúčastnily neziskové organizace z různých oblastí a své síly poměřily
v kategoriích o nejlepší komunitní projekt, nejlepší blog, internetový fundraising nebo nejlepší využití multimédií.

Z výsledků - Hlavní vítěz
Ze všech finalistů jednotlivých kategorií byl vybrán hlavní vítěz, neziskovka, která dosahuje nejlepších výsledků napříč všemi hodnocenými kategoriemi.

1. Asistence, o.s. 
2. Vaváky, o.s.
3. Úsměv pro život

Více informací zde  

redakce Braunovin
0
Dosud nehlasováno

Čtěte také

Významní čeští nefrologové po zahájení očkování proti covidu-19 oslovili Ministerstvo zdravotnictví, aby při vakcinaci zařadilo do prioritních skupin i dialyzované pacienty. Přístup k očkování se podařilo zajistit a dialyzovaní už mají dostupnější i preventivní léčbu.

30.04.2021
Aktuality z B. Braun

Společnost B. Braun rozšířila své portfolio vstřebatelných hemostatických prostředků z oxidované celulózy o nového benjamínka: Cellistypt® N-W. Nejnovější zpevněná fibrilární forma Cellistypt® N-W byla designována tak, aby vyhověla speciálním potřebám laparoskopické chirurgie.

05.05.2021
Aktuality z B. Braun

Sport ho provází už od malička. Nejen on, ale i celá jeho rodina se řadí mezi aktivní sportovce. I když se vyčerpá na sjezdovce nebo během, je to pro něj hlavně relax. Profesor Matějovič se věnuje vnitřnímu lékařství a intenzivní péči a rukama mu projdou často pacienti v přímém ohrožení života.

01.04.2021
Lidé a společnost