Přejít na obsah stránky | Klávesové zkratky | Hlavní strana | Mapa stránek | Vyhledávání | Přejít na hlavní navigační menu

Úsměv pro život pomáhá i na Slovensku

3. Prosinec 2009

Úsměv pro život pomáhá i na Slovensku

I ve slovenských nemocnicích je řada pacientů, kterým chybí důvod k úsměvu. Proto se nyní náš projekt Úsměv pro život rozjíždí i na Slovensku.

Letos jsme v České republice úspěšně nastartovali charitativní projekt Úsměv pro život, jehož cílem je vracet úsměv na tváře malým i velkým pacientům. Připojily se k němu různou formou tisíce lidí, kteří na podporu dobročinných akcí společně vybrali již přes tři sta tisíc korun.

Nyní se aktivity spadající do tohoto projektu rozjíždějí i na Slovensku. První velkou akcí, kde byl “úsměv” představen, byla premiéra filmu 2Bobule, která proběhla 18. listopadu 2009 v Bratislavě.

Věříme, že náš projekt i na Slovensku najde řadu příznivců.

redakce Braunovin
0
Dosud nehlasováno

Čtěte také

Navyšování cen ovlivňuje především zdražování surovin, komponentů, obalových materiálů, energie, vody a dopravy. „Situaci nepomáhají ani nová legislativní pravidla EU pro hodnocení bezpečnosti, výrobu a distribuci zdravotnických prostředků a bezpečnost léčiv, která navyšují významně náklady výrobců a distributorů,“ říká PharmDr. Jiří Lukeš, člen vedení Skupiny B. Braun.

09.12.2021
Aktuality z B. Braun

Zdravotníci z Masarykovy nemocnice v Ústí nad Labem jako jedni z prvních 
vyzkoušeli unikátní monitorovací systém compliance hygieny rukou NosoEx. 
O tom, jak se tato novinka osvědčila v praxi, jsme mluvili s Romanem Boráněm 
z Kliniky anesteziologie, perioperační a intenzivní medicíny této nemocnice. 

14.10.2021
Aktuality z B. Braun

Fakultní nemocnice u sv. Anny v Brně (FN USA) patří k tradičním prestižním kardiologickým pracovištím v rámci konceptu péče o nemocné se srdečním postižením v České republice. B. Braun Česká republika se těší ze skutečnosti, že dlouhodobě s Invazivní a intervenční kardiologií (IKAK) FN USA spolupracuje a zajišťuje brněnským kardiologům stenty a lékové balonky pro jejich náročnou a odborně vysoce kvalifikovanou práci. Jsme rádi, že můžeme těmito řádky pogratulovat lékařům a sestrám Oddělení invazivní a intervenční kardiologie k 25. výročí založení.

22.07.2021
Aktuality z B. Braun