Přejít na obsah stránky | Klávesové zkratky | Hlavní strana | Mapa stránek | Vyhledávání | Přejít na hlavní navigační menu

Úsměv pro život pomáhá i na Slovensku

3. Prosinec 2009

Úsměv pro život pomáhá i na Slovensku

I ve slovenských nemocnicích je řada pacientů, kterým chybí důvod k úsměvu. Proto se nyní náš projekt Úsměv pro život rozjíždí i na Slovensku.

Letos jsme v České republice úspěšně nastartovali charitativní projekt Úsměv pro život, jehož cílem je vracet úsměv na tváře malým i velkým pacientům. Připojily se k němu různou formou tisíce lidí, kteří na podporu dobročinných akcí společně vybrali již přes tři sta tisíc korun.

Nyní se aktivity spadající do tohoto projektu rozjíždějí i na Slovensku. První velkou akcí, kde byl “úsměv” představen, byla premiéra filmu 2Bobule, která proběhla 18. listopadu 2009 v Bratislavě.

Věříme, že náš projekt i na Slovensku najde řadu příznivců.

redakce Braunovin
0
Dosud nehlasováno

Čtěte také

Vzdělávací instituce Aesculap Akademie uspořádala sympozium Restart elektivních výkonů, které v přímém přenosu vysílala přihlášeným účastníkům prestižní konference Efektivní nemocnice. Pozvání přijali Roman Kraus, předseda senátního výboru pro zdravotnictví, Jan Bláha, přednosta KARIM Všeobecné fakultní nemocnice v Praze, a Eckart Mayer, přednosta německé ortopedické kliniky AKH. Připravili jsme tři bloky, ve kterých vždy diskutovali dva hosté.

23.12.2020
Aktuality z B. Braun

Spotify, iTunes, Google Podcasts - na všech těchto platformách si teď můžete poslechnout podcast Medicína od společnosti B. Braun. O zdravotnictví nebo aktuálních tématech v medicíně vyprávějí lékaři, sestry, manažeři, ale i samotní pacienti. Ačkoliv podcast přináší řadu odborných názorů, nepochybně obohatí i posluchače z řad široké veřejnosti.

30.10.2020
Aktuality z B. Braun

Existuje klíč k nalezení optimální úrovně stresu v době koronaviru? K tomu se nám vyjádřil a popsal své zkušenosti z terénu zakladatel projektu #delamcomuzu Mgr. Pavel Pařízek, který v době krize řešil se svým týmem na dennodenní bázi problémy běžných občanů, pracovníků z první linie a fungoval dokonce jako „záchranná stanice“ expatů žijících na území České republiky. V průběhu pandemie se ukázalo, že hlavním stresovým faktorem epidemické krize nebyl jen samotný Covid-19, ale i sekundární dopady pandemie jako obavy o vztahy či práci.

08.07.2020
Aktuality z B. Braun