Přejít na obsah stránky | Klávesové zkratky | Hlavní strana | Mapa stránek | Vyhledávání | Přejít na hlavní navigační menu

Úsměv pro život pomáhá i na Slovensku

3. Prosinec 2009

Úsměv pro život pomáhá i na Slovensku

I ve slovenských nemocnicích je řada pacientů, kterým chybí důvod k úsměvu. Proto se nyní náš projekt Úsměv pro život rozjíždí i na Slovensku.

Letos jsme v České republice úspěšně nastartovali charitativní projekt Úsměv pro život, jehož cílem je vracet úsměv na tváře malým i velkým pacientům. Připojily se k němu různou formou tisíce lidí, kteří na podporu dobročinných akcí společně vybrali již přes tři sta tisíc korun.

Nyní se aktivity spadající do tohoto projektu rozjíždějí i na Slovensku. První velkou akcí, kde byl “úsměv” představen, byla premiéra filmu 2Bobule, která proběhla 18. listopadu 2009 v Bratislavě.

Věříme, že náš projekt i na Slovensku najde řadu příznivců.

redakce Braunovin
0
Dosud nehlasováno

Čtěte také

Významní čeští nefrologové po zahájení očkování proti covidu-19 oslovili Ministerstvo zdravotnictví, aby při vakcinaci zařadilo do prioritních skupin i dialyzované pacienty. Přístup k očkování se podařilo zajistit a dialyzovaní už mají dostupnější i preventivní léčbu.

30.04.2021
Aktuality z B. Braun

Společnost B. Braun rozšířila své portfolio vstřebatelných hemostatických prostředků z oxidované celulózy o nového benjamínka: Cellistypt® N-W. Nejnovější zpevněná fibrilární forma Cellistypt® N-W byla designována tak, aby vyhověla speciálním potřebám laparoskopické chirurgie.

05.05.2021
Aktuality z B. Braun

Sport ho provází už od malička. Nejen on, ale i celá jeho rodina se řadí mezi aktivní sportovce. I když se vyčerpá na sjezdovce nebo během, je to pro něj hlavně relax. Profesor Matějovič se věnuje vnitřnímu lékařství a intenzivní péči a rukama mu projdou často pacienti v přímém ohrožení života.

01.04.2021
Lidé a společnost