Přejít na obsah stránky | Klávesové zkratky | Hlavní strana | Mapa stránek | Vyhledávání | Přejít na hlavní navigační menu

Úsměv pro život pomáhá i na Slovensku

3. Prosinec 2009

Úsměv pro život pomáhá i na Slovensku

I ve slovenských nemocnicích je řada pacientů, kterým chybí důvod k úsměvu. Proto se nyní náš projekt Úsměv pro život rozjíždí i na Slovensku.

Letos jsme v České republice úspěšně nastartovali charitativní projekt Úsměv pro život, jehož cílem je vracet úsměv na tváře malým i velkým pacientům. Připojily se k němu různou formou tisíce lidí, kteří na podporu dobročinných akcí společně vybrali již přes tři sta tisíc korun.

Nyní se aktivity spadající do tohoto projektu rozjíždějí i na Slovensku. První velkou akcí, kde byl “úsměv” představen, byla premiéra filmu 2Bobule, která proběhla 18. listopadu 2009 v Bratislavě.

Věříme, že náš projekt i na Slovensku najde řadu příznivců.

redakce Braunovin
0
Dosud nehlasováno

Čtěte také

Fakultní nemocnice u sv. Anny v Brně (FN USA) patří k tradičním prestižním kardiologickým pracovištím v rámci konceptu péče o nemocné se srdečním postižením v České republice. B. Braun Česká republika se těší ze skutečnosti, že dlouhodobě s Invazivní a intervenční kardiologií (IKAK) FN USA spolupracuje a zajišťuje brněnským kardiologům stenty a lékové balonky pro jejich náročnou a odborně vysoce kvalifikovanou práci. Jsme rádi, že můžeme těmito řádky pogratulovat lékařům a sestrám Oddělení invazivní a intervenční kardiologie k 25. výročí založení.

22.07.2021
Aktuality z B. Braun

Významní čeští nefrologové po zahájení očkování proti covidu-19 oslovili Ministerstvo zdravotnictví, aby při vakcinaci zařadilo do prioritních skupin i dialyzované pacienty. Přístup k očkování se podařilo zajistit a dialyzovaní už mají dostupnější i preventivní léčbu.

30.04.2021
Aktuality z B. Braun

Společnost B. Braun rozšířila své portfolio vstřebatelných hemostatických prostředků z oxidované celulózy o nového benjamínka, který cílí primárně na laparoskopickou chirurgii.

30.04.2021
Aktuality z B. Braun