Přejít k hlavnímu obsahu
Zpět

Události

Úsměv pro život pomáhá i na Slovensku

redakce Braunovin

3. prosinec 2009

B. Braun pro život

I ve slovenských nemocnicích je řada pacientů, kterým chybí důvod k úsměvu. Proto se nyní náš projekt Úsměv pro život rozjíždí i na Slovensku.

Letos jsme v České republice úspěšně nastartovali charitativní projekt Úsměv pro život, jehož cílem je vracet úsměv na tváře malým i velkým pacientům. Připojily se k němu různou formou tisíce lidí, kteří na podporu dobročinných akcí společně vybrali již přes tři sta tisíc korun.

Nyní se aktivity spadající do tohoto projektu rozjíždějí i na Slovensku. První velkou akcí, kde byl “úsměv” představen, byla premiéra filmu 2Bobule, která proběhla 18. listopadu 2009 v Bratislavě.

Věříme, že náš projekt i na Slovensku najde řadu příznivců.

Související a doporučené články

Odborné informace o léčivech a zdravotnických prostředcích

Tyto stránky obsahují odborné informace o léčivech a zdravotnických prostředcích určené zdravotnickým odborníkům v České republice. Nejsou určeny laické veřejnosti.

Odborníkem je dle § 2a zákona č. 40/1995 Sb., o regulaci reklamy, v platném znění, osoba oprávněná předepisovat nebo vydávat léčivé přípravky nebo zdravotnické prostředky. Pokud osoba, která není odborníkem, vstoupí na tyto webové stránky, vystavuje se riziku nesprávného porozumění informací zde publikovaných a z toho plynoucích důsledků.

Kliknutím na tlačítko „Jsem odborník“ potvrzujete, že:

  • Jste se seznámil/a s výše uvedenou zákonnou definicí pojmu „odborník“;
  • Jste odborníkem ve smyslu zákona o regulaci reklamy;
  • Jste se seznámil/a s riziky, kterým se jiná osoba než odborník vystavuje, jestliže vstoupí na stránky určené převážně pro odborníky.
Jsem odborník
Nejsem odborník