Přejít k hlavnímu obsahu
Zpět

Ostatní: Události

PŘIJĎ – TRÉNUJ – ZAŽIJ!

redakce Braunovin

11. Květen 2018

Aesculap Akademie Vzdělávání

S mottem PŘIJĎ – TRÉNUJ – ZAŽIJ otevřela Společnost B. Braun úplně poprvé své dveře Pavilonu Dialog B. Braun studentům medicíny.

První povelikonoční úterý se špičkové vzdělávací centrum Aesculap Akademie v Pavilonu B. Braun Dialog proměnilo v akční simulační a vzdělávací centrum pro všechny budoucí lékaře a lékařky. Mladí medici si mohli pod vedením oborných garantů Aesculap Akademie vyzkoušet na sedmi stanovištích například práci s laparoskopickou věží a endoskopickými instrumenty, s infuzní technikou a cévními vstupy. Seznámili se s principy úspěšného a rychlého hojení ran a vyzkoušeli si eliminační metody při akutním nebo chronickém selhání ledvin. „Zaměřujeme se především na studenty pátého a šestého ročníku medicíny. Je skvělé, že si mohou vyzkoušet v praxi práci s novými technologiemi a zdravotnickými prostředky, protože tuto možnost většinou nemají,“ říká manažer Aesculap Akademie a marketingu RNDr. Martin Kalina, Ph.D., MBA, ze společnosti B. Braun Medical s.r.o.

Nácvik chirurgického uzlení formou soutěže na čas - naložit tři chirurgické uzly na tři různé trny

 

Operujeme laparoskopicky aneb těžko na cvičišti, lehko na bojišti - laparoskopické technologie

 

Nebojme se infuzní techniky - práce s infuzní technikou při poskytování zdravotní péče

Napište nám

Využijte tento prostor a podělte se s námi o další témata, osobnosti nebo produkty o kterých byste se chtěli dozvědět více.

Související a doporučené články

Odborné informace o léčivech a zdravotnických prostředcích

Tyto stránky obsahují odborné informace o léčivech a zdravotnických prostředcích určené zdravotnickým odborníkům v České republice. Nejsou určeny laické veřejnosti.

Odborníkem je dle § 2a zákona č. 40/1995 Sb., o regulaci reklamy, v platném znění, osoba oprávněná předepisovat nebo vydávat léčivé přípravky nebo zdravotnické prostředky. Pokud osoba, která není odborníkem, vstoupí na tyto webové stránky, vystavuje se riziku nesprávného porozumění informací zde publikovaných a z toho plynoucích důsledků.

Kliknutím na tlačítko „Jsem odborník“ potvrzujete, že:

  • Jste se seznámil/a s výše uvedenou zákonnou definicí pojmu „odborník“;
  • Jste odborníkem ve smyslu zákona o regulaci reklamy;
  • Jste se seznámil/a s riziky, kterým se jiná osoba než odborník vystavuje, jestliže vstoupí na stránky určené převážně pro odborníky.
Jsem odborník
Nejsem odborník