Přejít na obsah stránky | Klávesové zkratky | Hlavní strana | Mapa stránek | Vyhledávání | Přejít na hlavní navigační menu

PŘIJĎ – TRÉNUJ – ZAŽIJ!

11. Květen 2018

PŘIJĎ – TRÉNUJ – ZAŽIJ!

S mottem PŘIJĎ – TRÉNUJ – ZAŽIJ otevřela Společnost B. Braun úplně poprvé své dveře Pavilonu Dialog B. Braun studentům medicíny.

První povelikonoční úterý se špičkové vzdělávací centrum Aesculap Akademie v Pavilonu B. Braun Dialog proměnilo v akční simulační a vzdělávací centrum pro všechny budoucí lékaře a lékařky. Mladí medici si mohli pod vedením oborných garantů Aesculap Akademie vyzkoušet na sedmi stanovištích například práci s laparoskopickou věží a endoskopickými instrumenty, s infuzní technikou a cévními vstupy. Seznámili se s principy úspěšného a rychlého hojení ran a vyzkoušeli si eliminační metody při akutním nebo chronickém selhání ledvin. „Zaměřujeme se především na studenty pátého a šestého ročníku medicíny. Je skvělé, že si mohou vyzkoušet v praxi práci s novými technologiemi a zdravotnickými prostředky, protože tuto možnost většinou nemají,“ říká manažer Aesculap Akademie a marketingu RNDr. Martin Kalina, Ph.D., MBA, ze společnosti B. Braun Medical s.r.o.

Nácvik chirurgického uzlení formou soutěže na čas - naložit tři chirurgické uzly na tři různé trny

 

Operujeme laparoskopicky aneb těžko na cvičišti, lehko na bojišti - laparoskopické technologie

 

Nebojme se infuzní techniky - práce s infuzní technikou při poskytování zdravotní péče

redakce Braunovin
Průměrně: 2.5 (2 hlasů)