Přejít k hlavnímu obsahu
Zpět

Události

Odhodlané sestřičky z teplické dialýzy šijí roušky

redakce Braunovin

19. Duben 2020

B. Braun pro život

Tým zdravotníků Dialyzačního střediska B. Braun Avitum v Teplicích má to štěstí, že má mezi sebou dvě talentované švadlenky! Sestřičky si ušily už přes 200 roušek a pokračují dál.

Přitom nemyslí jen na sebe, ale roušky darovaly i místní lékárně a řidičům sanitek, kteří vozí jejich pacienty každý den na dialyzační ošetření.

„Všichni táhneme za jeden provaz, musíme si pomáhat, kde to jde. Roušky šijeme dál, povídáme si s našimi pacienty a bereme život takový jaký je,“ říká s úsměvem Olga Roučková, vedoucí sestra Dialyzačního střediska B. Braun Avitum v Teplicích. Na okno sestřičky vyvěsily svítící srdce, aby se jim i pacientům dařilo co nejlépe.

Napište nám

Využijte tento prostor a podělte se s námi o další témata, osobnosti nebo produkty o kterých byste se chtěli dozvědět více.

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů. Vámi zadané údaje jsou u nás v bezpečí.

Související a doporučené články

Odborné informace o léčivech a zdravotnických prostředcích

Tyto stránky obsahují odborné informace o léčivech a zdravotnických prostředcích určené zdravotnickým odborníkům v České republice. Nejsou určeny laické veřejnosti.

Odborníkem je dle § 2a zákona č. 40/1995 Sb., o regulaci reklamy, v platném znění, osoba oprávněná předepisovat nebo vydávat léčivé přípravky nebo zdravotnické prostředky. Pokud osoba, která není odborníkem, vstoupí na tyto webové stránky, vystavuje se riziku nesprávného porozumění informací zde publikovaných a z toho plynoucích důsledků.

Kliknutím na tlačítko „Jsem odborník“ potvrzujete, že:

  • Jste se seznámil/a s výše uvedenou zákonnou definicí pojmu „odborník“;
  • Jste odborníkem ve smyslu zákona o regulaci reklamy;
  • Jste se seznámil/a s riziky, kterým se jiná osoba než odborník vystavuje, jestliže vstoupí na stránky určené převážně pro odborníky.
Jsem odborník
Nejsem odborník