Přejít na obsah stránky | Klávesové zkratky | Hlavní strana | Mapa stránek | Vyhledávání | Přejít na hlavní navigační menu

Nová klubovna v Centru Paraple. Splnili jsme další sen pohybem!

13. Prosinec 2016

Nová klubovna v Centru Paraple. Splnili jsme další sen pohybem!

Plníme sen pohybem. To je projekt, v rámci kterého zaměstnanci Skupiny B. Braun sportují, aby každý kilometr nebo každou spálenou kalorii proměnili v peníze, za které splní sen těm, kteří to potřebují.

Druhým snem, pro který lidi z B. Braun sportovali, je vybavení klubovny Centra Paraple v hodnotě 50 tisíc korun. V novém prostoru budou moci klienti Centra Paraple trávit volný čas, pracovat či odpočívat. „Plníme sen pohybem je velmi spontánní projekt, do kterého se aktivně zapojily desítky našich zaměstnanců. Od června, co jsme projekt spustili, se nám podařilo splnit dva sny a pro rok 2017 připravujeme další tři výzvy,“ komentuje manažer sekce Aesculap  Akademie a marketingu Martin Kalina.

 

Skupina B. Braun vždy v rámci jednoho příběhu vyzve své zaměstnance, aby se podíleli na splnění konkrétního snu člověka či skupině lidí s těžkým životním osudem. Po vyhlášení dané aktivity zaměstnanci jezdí na kole, běhají, bruslí, kondičně chodí či plavou a každý kilometr tak proměňují v peníze. Pro zimní období jsme přidali i indoor sporty jako například badminton, squash, aerobic či jógu. Prvním splněným snem bylo šlapací autíčko v hodnotě 50 tisíc korun pro devítiletého Libora Svobodu, který je od svých dvou let odkázaný na parenterální výživu.

Ing. Lucie Kocourková
tisková mluvčí Skupiny B. Braun
Dosud nehlasováno

Čtěte také

Jaké to je, připravovat se na odlet do Tokia na událost, o níž mnoho sportovců často jen sní? Co pro ně znamenalo roční odložení paralympiády, kdo je doprovází a co vzkazují ostatním sportovcům s podobnými ambicemi? Před odletem do Tokia jsme vyzpovídali naše dva ambasadory Kateřinu Antošovou a Davida Drahonínského. A držíme oběma palce do následujících kvalifikačních a soutěžních dní!

25.08.2021

Znáte někoho, kdo má sny a tajná přání, které byste mu chtěli pomoci vyplnit? Splnili jste vy sami někomu to, po čem nejvíce toužil? Pokud ano, tak si dokážete představit, jaké to je, když vidíte radost, kterou tím obdarovanému způsobíte.

13.12.2019
Aktuality z B. Braun

V pořadí již sedmý sen splnili díky projektu Plníme sen pohybem zaměstnanci Skupiny B. Braun. Tentokrát sportovali pro devítiletou Nikolku, která se narodila o celé tři měsíce dříve než jiné děti a přes veškerá rehabilitační cvičení zůstala na invalidním vozíku.

28.06.2019
Aktuality z B. Braun