Přejít k hlavnímu obsahu
Zpět

Ostatní: Události

Nová klubovna v Centru Paraple. Splnili jsme další sen pohybem!

Ing. Lucie Kocourková

13. Prosinec 2016

B. Braun pro život

Plníme sen pohybem. To je projekt, v rámci kterého zaměstnanci Skupiny B. Braun sportují, aby každý kilometr nebo každou spálenou kalorii proměnili v peníze, za které splní sen těm, kteří to potřebují.

Druhým snem, pro který lidi z B. Braun sportovali, je vybavení klubovny Centra Paraple v hodnotě 50 tisíc korun. V novém prostoru budou moci klienti Centra Paraple trávit volný čas, pracovat či odpočívat. „Plníme sen pohybem je velmi spontánní projekt, do kterého se aktivně zapojily desítky našich zaměstnanců. Od června, co jsme projekt spustili, se nám podařilo splnit dva sny a pro rok 2017 připravujeme další tři výzvy,“ komentuje manažer sekce Aesculap  Akademie a marketingu Martin Kalina.

 

Skupina B. Braun vždy v rámci jednoho příběhu vyzve své zaměstnance, aby se podíleli na splnění konkrétního snu člověka či skupině lidí s těžkým životním osudem. Po vyhlášení dané aktivity zaměstnanci jezdí na kole, běhají, bruslí, kondičně chodí či plavou a každý kilometr tak proměňují v peníze. Pro zimní období jsme přidali i indoor sporty jako například badminton, squash, aerobic či jógu. Prvním splněným snem bylo šlapací autíčko v hodnotě 50 tisíc korun pro devítiletého Libora Svobodu, který je od svých dvou let odkázaný na parenterální výživu.

Související a doporučené články

Odborné informace o léčivech a zdravotnických prostředcích

Tyto stránky obsahují odborné informace o léčivech a zdravotnických prostředcích určené zdravotnickým odborníkům v České republice. Nejsou určeny laické veřejnosti.

Odborníkem je dle § 2a zákona č. 40/1995 Sb., o regulaci reklamy, v platném znění, osoba oprávněná předepisovat nebo vydávat léčivé přípravky nebo zdravotnické prostředky. Pokud osoba, která není odborníkem, vstoupí na tyto webové stránky, vystavuje se riziku nesprávného porozumění informací zde publikovaných a z toho plynoucích důsledků.

Kliknutím na tlačítko „Jsem odborník“ potvrzujete, že:

  • Jste se seznámil/a s výše uvedenou zákonnou definicí pojmu „odborník“;
  • Jste odborníkem ve smyslu zákona o regulaci reklamy;
  • Jste se seznámil/a s riziky, kterým se jiná osoba než odborník vystavuje, jestliže vstoupí na stránky určené převážně pro odborníky.
Jsem odborník
Nejsem odborník