Přejít na obsah stránky | Klávesové zkratky | Hlavní strana | Mapa stránek | Vyhledávání | Přejít na hlavní navigační menu

nemocniční informační systém

Veškeré lidské úsilí směřuje k úspoře vlastní práce zautomatizováním procesů, které běžně vykonáváme. Lidská bytost je naprogramována tak, že každou činnost je schopna řešit samostatně několika způsoby. Při vyhodnocení nebo kontrole této činnosti nacházíme rozdílnost postupů, někdy i s kontraproduktivním výsledkem.

31.05.2011 Ing. Jiří Hammer
nemocniční informační systém

MARY (zkratka z anglického Magic of Racionality) je první na náš trh uváděný softwarový produkt, který se komplexně zabývá detailní problematikou používání šicích materiálů ve zdravotnictví.

12.04.2010 Ing. Jiří Hammer
nemocniční informační systém

Záznamové zařízení Eddy, které oslavilo koncem loňského roku páté narozeniny, prošlo od svého uvedení na trh v roce 2004 mnohými inovacemi. V prosinci 2009 ale divize Aesculap uvedla na trh zcela nový model druhé generace Eddy DVD. Ten vyniká novým, kompletně přepracovaným softwarem, jednoduchou intuitivní obsluhou v českém jazyce a v neposlední řadě i kompaktním vzhledem a malými rozměry.

nemocniční informační systém

V posledních dnech roku 2008 se někde odpočívalo, jinde slavilo, ale chirurgická divize společnosti B. Braun Medical nezahálela a pracovala na rozšíření své nabídky. Jednání byla úspěšná, a proto vám můžeme představit novou akvizici, ideálně doplňující stávající portfolio, a to exkluzivní zastoupení společnosti B. Braun Medical pro software SIS MEDIX® (Surveillance and Information System MEDIX®, dále jen MEDIX®).

05.03.2009 redakce Braunovin
nemocniční informační systém

Medix® (Surveillance and Information System MEDIX®) je komplexní informační systém určený zejména pro pracoviště centrálních operačních sálů, ale i centrálních sterilizací. Svými uživateli je příznačně nazýván „hlídacím psem“ veškerých nákladů ve vazbě na použitý materiál, nákladů na pacienta a rozúčtování nákladů na střediska. Jedná se o jedinečný komplexní produkt na našem trhu, který dokáže řešit veškeré standardní činnosti potřebné k řízení operačních sálů a centrálních sterilizací.

20.01.2009 redakce Braunovin
nemocniční informační systém