Přejít k hlavnímu obsahu
Zpět

Ostatní:

Naši primáři promluvili ve Snídani s Novou a v Událostech České televize

Ing. Lucie Kocourková

17. březen 2021

Světový den ledvin Aktuality B. Braun

Před pár dny jsme připomněli význam prevence onemocnění ledvin i na televizních obrazovkách. Na Světový den ledvin promluvili naši primáři ve Snídani s Novou a v Událostech České televize o současné situaci kolem očkování dialyzovaných pacientů i vlivu koronaviru na nefrologické pacienty.

Odkazy na reportáže:- Snídaně s Novou

- Události

Vedoucí lékař dialyzačního střediska B. Braun Avitum Třinec MUDr. Roman Kantor uvedl svůj výstup ve Snídani s Novou pozdravem z nejvýchodnější dialýzy v České republice a v krásném desetiminutovém rozhovoru odpovídal na dotazy týkající se důležitosti preventivního vyšetření, připomněl význam Světového dne ledvin.

MUDr. Roman Kantor v reportáži TV Nova

V Událostech České televize pak diváci viděli vstup MUDr. Vladimíra Vojance, vedoucího dialyzačního střediska B. Braun na pražské Bulovce. Promluvil o závažných následcích, které mohou potkat pacienty s onemocněním ledvin po nákaze koronavirem, a také připomněl nutnost přednostního očkování právě této skupiny.

MUDr. Vladimír Vojanec, primář dialyzačního střediska B. Braun Avitum na Bulovce o tom, že je potřeba primárně naočkovat dialyzované pacienty

Napište nám

Využijte tento prostor a podělte se s námi o další témata, osobnosti nebo produkty o kterých byste se chtěli dozvědět více.

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů. Vámi zadané údaje jsou u nás v bezpečí.

Související a doporučené články

Odborné informace o léčivech a zdravotnických prostředcích

Tyto stránky obsahují odborné informace o léčivech a zdravotnických prostředcích určené zdravotnickým odborníkům v České republice. Nejsou určeny laické veřejnosti.

Odborníkem je dle § 2a zákona č. 40/1995 Sb., o regulaci reklamy, v platném znění, osoba oprávněná předepisovat nebo vydávat léčivé přípravky nebo zdravotnické prostředky. Pokud osoba, která není odborníkem, vstoupí na tyto webové stránky, vystavuje se riziku nesprávného porozumění informací zde publikovaných a z toho plynoucích důsledků.

Kliknutím na tlačítko „Jsem odborník“ potvrzujete, že:

  • Jste se seznámil/a s výše uvedenou zákonnou definicí pojmu „odborník“;
  • Jste odborníkem ve smyslu zákona o regulaci reklamy;
  • Jste se seznámil/a s riziky, kterým se jiná osoba než odborník vystavuje, jestliže vstoupí na stránky určené převážně pro odborníky.
Jsem odborník
Nejsem odborník