Přejít k hlavnímu obsahu
Zpět

Události

Lubomír Klepáč povede divizi Aesculap v dalších zemích

redakce Braunovin

21. Srpen 2012

Aesculap Akademie

MUDr. Lubomír Klepáč, MBA, bude od října letošního roku řídit také divizi Aesculap v dalších čtyřech zemích.

S platností od 1. října letošního roku je MUDr. Lubomír Klepáč, MBA, vedením koncernu B. Braun pověřen řízením divize Aesculap v dalších čtyřech zemích. Jeho kompetence, do níž od konce roku 2007 patří Česká republika, Slovensko, Maďarsko, Polsko a Rusko, se tak rozrostla o další čtyři země - Bulharsko, Rumunsko, Srbsko a Chorvatsko.

Nadále bude Lubomír Klepáč zastávat také svou současnou pozici ředitele a jednatele společností B. Braun Medical v České republice a na Slovensku.

Rozšíření mé odpovědnosti vnímám především jako velkou poctu a odměnu za kvalitní práci, kterou společně s týmem mých spolupracovníků odvádíme. Věřím, že i v dalších zemích se nám podaří dosáhnout cílů, jaké jsme si předsevzali, a dostaneme divizi Aesculap na významnou pozici na trhu, kam také patří,“ říká ke svému jmenování Lubomír Klepáč, Aesculap Vice President Sales Region Europe 4a.

Související a doporučené články

Odborné informace o léčivech a zdravotnických prostředcích

Tyto stránky obsahují odborné informace o léčivech a zdravotnických prostředcích určené zdravotnickým odborníkům v České republice. Nejsou určeny laické veřejnosti.

Odborníkem je dle § 2a zákona č. 40/1995 Sb., o regulaci reklamy, v platném znění, osoba oprávněná předepisovat nebo vydávat léčivé přípravky nebo zdravotnické prostředky. Pokud osoba, která není odborníkem, vstoupí na tyto webové stránky, vystavuje se riziku nesprávného porozumění informací zde publikovaných a z toho plynoucích důsledků.

Kliknutím na tlačítko „Jsem odborník“ potvrzujete, že:

  • Jste se seznámil/a s výše uvedenou zákonnou definicí pojmu „odborník“;
  • Jste odborníkem ve smyslu zákona o regulaci reklamy;
  • Jste se seznámil/a s riziky, kterým se jiná osoba než odborník vystavuje, jestliže vstoupí na stránky určené převážně pro odborníky.
Jsem odborník
Nejsem odborník