Přejít na obsah stránky | Klávesové zkratky | Hlavní strana | Mapa stránek | Vyhledávání | Přejít na hlavní navigační menu

Loutky v nemocnici

B. Braun pro život podporuje charitativní projekt pro pacienty v pěti českých nemocnicích.

03.08.2015 Marie Polášková
Loutky v nemocnici

Občanské sdružení Loutky v nemocnici pokračuje v sérii návštěv v nemocnicích vítězných týmů v loňské soutěži Úsměvy v nemocnici. Léto tak přineslo pacientům ale i personálu lepší náladu.

12.08.2014 redakce Braunovin
Loutky v nemocnici

Rok plný úsmevov pokračuje. V apríli rozveselil malých pacientov v Detskej fakultnej nemocnici s poliklinikou v Bratislave. Túto výhru nemocnica získala v súťaži Úsmevy v nemocnici vďaka originálnemu videu osemročného Filipa. Bábkoherci z občianskeho združenia Bábky v nemocnici tak celý deň hrali svoje predstavenia naprieč všetkými oddeleniami.

05.05.2014 redakce Braunovin
Loutky v nemocnici

Loutkoherecká představení se v nadcházejících měsících budou konat i v dalších nemocnicích, jež bodovaly v soutěži Úsměvy v nemocnici.

14.03.2014 redakce Braunovin
Loutky v nemocnici

Loutky v nemocnici se celý rok 2014 budou starat o to, aby úsměvů bylo ještě více. Nejčastěji je pacienti uvidí v nemocnicích v Hradci Králové a v Olomouci.

Loutky v nemocnici

Loutky v nemocnici pomáhají malým pacientům se smát. Skupina B. Braun se rozhodla podpořit občanské združení v rámci svého charitativního projektu B. Braun pro život a rozšířit tak své aktivity na poli péče o dlouhodobě hospitalizované pacienty.

02.10.2012 redakce Braunovin
Loutky v nemocnici