Přejít na obsah stránky | Klávesové zkratky | Hlavní strana | Mapa stránek | Vyhledávání | Přejít na hlavní navigační menu

Halloween s Úsměvem pro život

3. Listopad 2009

Halloween s Úsměvem pro život

B. Braun oslavil populární svátek Halloween. K oslavě strašidelného svátku jsme připojili i prezentaci našeho charitativního projektu Úsměv pro život. Akci si užily především ti nejmenší.

29. října jsme společně oslavili Halloween - svátek, který znají hlavně děti v anglicky mluvících zemích, ale svoje příznivce si našel i u nás. Na zábavném odpoledni v areálu The Park na pražském Chodově se kromě nejmenších sešlo i velké množství dospělých návštěvníků.

Pro jejich ratolesti byla připravena řada pozoruhodných atrakcí jako skákací hrad, zajímavé hry nebo tradiční dlabání dýní. Právě nápaditě vyřezané dýně se svíčkou uvnitř jsou spolu s duchy, černými kočkami a kostlivci tradičními symboly Halloweenu. Není proto žádným překvapením, že barvy spojené s tímto svátkem jsou černá a oranžová. Děti se po celé odpoledne často pohybovaly právě v nich, mnohé navíc ve velmi nápaditých maskách. Pokud našly chuť, mohly si zatančit na dětské diskotéce nebo se zúčastnit řady soutěží a na některé z nich čekaly i zajímavé dárky.

Na této akci nemohl samozřejmě chybět ani stánek Úsměvu pro život, který již od začátku děti velmi zaujal. Snad nejoblíbenější činností bylo malování maňásků, kterému zdatně konkurovaly pouze balónky červené barvy s logem projektu Úsměv pro život. Doprovod dětí zaujaly dárkové předměty spojené s projektem a díky tomuto zájmu poputuje na konto Úsměvu pro život velmi sympatická částka. Celá akce trvala do sedmé hodiny večerní, kdy se děti musely rozloučit se všemi zábavnými atrakcemi a vydat se domů obohacené ovšem o řadu hezkých zážitků. 

redakce Braunovin
0
Dosud nehlasováno

Čtěte také

Fakultní nemocnice u sv. Anny v Brně (FN USA) patří k tradičním prestižním kardiologickým pracovištím v rámci konceptu péče o nemocné se srdečním postižením v České republice. B. Braun Česká republika se těší ze skutečnosti, že dlouhodobě s Invazivní a intervenční kardiologií (IKAK) FN USA spolupracuje a zajišťuje brněnským kardiologům stenty a lékové balonky pro jejich náročnou a odborně vysoce kvalifikovanou práci. Jsme rádi, že můžeme těmito řádky pogratulovat lékařům a sestrám Oddělení invazivní a intervenční kardiologie k 25. výročí založení.

22.07.2021
Aktuality z B. Braun

Významní čeští nefrologové po zahájení očkování proti covidu-19 oslovili Ministerstvo zdravotnictví, aby při vakcinaci zařadilo do prioritních skupin i dialyzované pacienty. Přístup k očkování se podařilo zajistit a dialyzovaní už mají dostupnější i preventivní léčbu.

30.04.2021
Aktuality z B. Braun

Společnost B. Braun rozšířila své portfolio vstřebatelných hemostatických prostředků z oxidované celulózy o nového benjamínka, který cílí primárně na laparoskopickou chirurgii.

30.04.2021
Aktuality z B. Braun