Přejít k hlavnímu obsahu
Zpět

Události

Halloween s Úsměvem pro život

redakce Braunovin

3. Listopad 2009

B. Braun pro život
B. Braun oslavil populární svátek Halloween. K oslavě strašidelného svátku jsme připojili i prezentaci našeho charitativního projektu Úsměv pro život. Akci si užily především ti nejmenší.

29. října jsme společně oslavili Halloween - svátek, který znají hlavně děti v anglicky mluvících zemích, ale svoje příznivce si našel i u nás. Na zábavném odpoledni v areálu The Park na pražském Chodově se kromě nejmenších sešlo i velké množství dospělých návštěvníků.

Pro jejich ratolesti byla připravena řada pozoruhodných atrakcí jako skákací hrad, zajímavé hry nebo tradiční dlabání dýní. Právě nápaditě vyřezané dýně se svíčkou uvnitř jsou spolu s duchy, černými kočkami a kostlivci tradičními symboly Halloweenu. Není proto žádným překvapením, že barvy spojené s tímto svátkem jsou černá a oranžová. Děti se po celé odpoledne často pohybovaly právě v nich, mnohé navíc ve velmi nápaditých maskách. Pokud našly chuť, mohly si zatančit na dětské diskotéce nebo se zúčastnit řady soutěží a na některé z nich čekaly i zajímavé dárky.


Na této akci nemohl samozřejmě chybět ani stánek Úsměvu pro život, který již od začátku děti velmi zaujal. Snad nejoblíbenější činností bylo malování maňásků, kterému zdatně konkurovaly pouze balónky červené barvy s logem projektu Úsměv pro život. Doprovod dětí zaujaly dárkové předměty spojené s projektem a díky tomuto zájmu poputuje na konto Úsměvu pro život velmi sympatická částka. Celá akce trvala do sedmé hodiny večerní, kdy se děti musely rozloučit se všemi zábavnými atrakcemi a vydat se domů obohacené ovšem o řadu hezkých zážitků. 

Související a doporučené články

Odborné informace o léčivech a zdravotnických prostředcích

Tyto stránky obsahují odborné informace o léčivech a zdravotnických prostředcích určené zdravotnickým odborníkům v České republice. Nejsou určeny laické veřejnosti.

Odborníkem je dle § 2a zákona č. 40/1995 Sb., o regulaci reklamy, v platném znění, osoba oprávněná předepisovat nebo vydávat léčivé přípravky nebo zdravotnické prostředky. Pokud osoba, která není odborníkem, vstoupí na tyto webové stránky, vystavuje se riziku nesprávného porozumění informací zde publikovaných a z toho plynoucích důsledků.

Kliknutím na tlačítko „Jsem odborník“ potvrzujete, že:

  • Jste se seznámil/a s výše uvedenou zákonnou definicí pojmu „odborník“;
  • Jste odborníkem ve smyslu zákona o regulaci reklamy;
  • Jste se seznámil/a s riziky, kterým se jiná osoba než odborník vystavuje, jestliže vstoupí na stránky určené převážně pro odborníky.
Jsem odborník
Nejsem odborník