Přejít na obsah stránky | Klávesové zkratky | Hlavní strana | Mapa stránek | Vyhledávání | Přejít na hlavní navigační menu

Halloween s Úsměvem pro život

3. Listopad 2009

Halloween s Úsměvem pro život

B. Braun oslavil populární svátek Halloween. K oslavě strašidelného svátku jsme připojili i prezentaci našeho charitativního projektu Úsměv pro život. Akci si užily především ti nejmenší.

29. října jsme společně oslavili Halloween - svátek, který znají hlavně děti v anglicky mluvících zemích, ale svoje příznivce si našel i u nás. Na zábavném odpoledni v areálu The Park na pražském Chodově se kromě nejmenších sešlo i velké množství dospělých návštěvníků.

Pro jejich ratolesti byla připravena řada pozoruhodných atrakcí jako skákací hrad, zajímavé hry nebo tradiční dlabání dýní. Právě nápaditě vyřezané dýně se svíčkou uvnitř jsou spolu s duchy, černými kočkami a kostlivci tradičními symboly Halloweenu. Není proto žádným překvapením, že barvy spojené s tímto svátkem jsou černá a oranžová. Děti se po celé odpoledne často pohybovaly právě v nich, mnohé navíc ve velmi nápaditých maskách. Pokud našly chuť, mohly si zatančit na dětské diskotéce nebo se zúčastnit řady soutěží a na některé z nich čekaly i zajímavé dárky.

Na této akci nemohl samozřejmě chybět ani stánek Úsměvu pro život, který již od začátku děti velmi zaujal. Snad nejoblíbenější činností bylo malování maňásků, kterému zdatně konkurovaly pouze balónky červené barvy s logem projektu Úsměv pro život. Doprovod dětí zaujaly dárkové předměty spojené s projektem a díky tomuto zájmu poputuje na konto Úsměvu pro život velmi sympatická částka. Celá akce trvala do sedmé hodiny večerní, kdy se děti musely rozloučit se všemi zábavnými atrakcemi a vydat se domů obohacené ovšem o řadu hezkých zážitků. 

redakce Braunovin
0
Dosud nehlasováno

Čtěte také

Navyšování cen ovlivňuje především zdražování surovin, komponentů, obalových materiálů, energie, vody a dopravy. „Situaci nepomáhají ani nová legislativní pravidla EU pro hodnocení bezpečnosti, výrobu a distribuci zdravotnických prostředků a bezpečnost léčiv, která navyšují významně náklady výrobců a distributorů,“ říká PharmDr. Jiří Lukeš, člen vedení Skupiny B. Braun.

09.12.2021
Aktuality z B. Braun

Zdravotníci z Masarykovy nemocnice v Ústí nad Labem jako jedni z prvních 
vyzkoušeli unikátní monitorovací systém compliance hygieny rukou NosoEx. 
O tom, jak se tato novinka osvědčila v praxi, jsme mluvili s Romanem Boráněm 
z Kliniky anesteziologie, perioperační a intenzivní medicíny této nemocnice. 

14.10.2021
Aktuality z B. Braun

Fakultní nemocnice u sv. Anny v Brně (FN USA) patří k tradičním prestižním kardiologickým pracovištím v rámci konceptu péče o nemocné se srdečním postižením v České republice. B. Braun Česká republika se těší ze skutečnosti, že dlouhodobě s Invazivní a intervenční kardiologií (IKAK) FN USA spolupracuje a zajišťuje brněnským kardiologům stenty a lékové balonky pro jejich náročnou a odborně vysoce kvalifikovanou práci. Jsme rádi, že můžeme těmito řádky pogratulovat lékařům a sestrám Oddělení invazivní a intervenční kardiologie k 25. výročí založení.

22.07.2021
Aktuality z B. Braun