Přejít na obsah stránky | Klávesové zkratky | Hlavní strana | Mapa stránek | Vyhledávání | Přejít na hlavní navigační menu

Halloween s Úsměvem pro život

3. Listopad 2009

Halloween s Úsměvem pro život

B. Braun oslavil populární svátek Halloween. K oslavě strašidelného svátku jsme připojili i prezentaci našeho charitativního projektu Úsměv pro život. Akci si užily především ti nejmenší.

29. října jsme společně oslavili Halloween - svátek, který znají hlavně děti v anglicky mluvících zemích, ale svoje příznivce si našel i u nás. Na zábavném odpoledni v areálu The Park na pražském Chodově se kromě nejmenších sešlo i velké množství dospělých návštěvníků.

Pro jejich ratolesti byla připravena řada pozoruhodných atrakcí jako skákací hrad, zajímavé hry nebo tradiční dlabání dýní. Právě nápaditě vyřezané dýně se svíčkou uvnitř jsou spolu s duchy, černými kočkami a kostlivci tradičními symboly Halloweenu. Není proto žádným překvapením, že barvy spojené s tímto svátkem jsou černá a oranžová. Děti se po celé odpoledne často pohybovaly právě v nich, mnohé navíc ve velmi nápaditých maskách. Pokud našly chuť, mohly si zatančit na dětské diskotéce nebo se zúčastnit řady soutěží a na některé z nich čekaly i zajímavé dárky.

Na této akci nemohl samozřejmě chybět ani stánek Úsměvu pro život, který již od začátku děti velmi zaujal. Snad nejoblíbenější činností bylo malování maňásků, kterému zdatně konkurovaly pouze balónky červené barvy s logem projektu Úsměv pro život. Doprovod dětí zaujaly dárkové předměty spojené s projektem a díky tomuto zájmu poputuje na konto Úsměvu pro život velmi sympatická částka. Celá akce trvala do sedmé hodiny večerní, kdy se děti musely rozloučit se všemi zábavnými atrakcemi a vydat se domů obohacené ovšem o řadu hezkých zážitků. 

redakce Braunovin
0
Dosud nehlasováno

Čtěte také

Vzdělávací instituce Aesculap Akademie uspořádala sympozium Restart elektivních výkonů, které v přímém přenosu vysílala přihlášeným účastníkům prestižní konference Efektivní nemocnice. Pozvání přijali Roman Kraus, předseda senátního výboru pro zdravotnictví, Jan Bláha, přednosta KARIM Všeobecné fakultní nemocnice v Praze, a Eckart Mayer, přednosta německé ortopedické kliniky AKH. Připravili jsme tři bloky, ve kterých vždy diskutovali dva hosté.

23.12.2020
Aktuality z B. Braun

Spotify, iTunes, Google Podcasts - na všech těchto platformách si teď můžete poslechnout podcast Medicína od společnosti B. Braun. O zdravotnictví nebo aktuálních tématech v medicíně vyprávějí lékaři, sestry, manažeři, ale i samotní pacienti. Ačkoliv podcast přináší řadu odborných názorů, nepochybně obohatí i posluchače z řad široké veřejnosti.

30.10.2020
Aktuality z B. Braun

Existuje klíč k nalezení optimální úrovně stresu v době koronaviru? K tomu se nám vyjádřil a popsal své zkušenosti z terénu zakladatel projektu #delamcomuzu Mgr. Pavel Pařízek, který v době krize řešil se svým týmem na dennodenní bázi problémy běžných občanů, pracovníků z první linie a fungoval dokonce jako „záchranná stanice“ expatů žijících na území České republiky. V průběhu pandemie se ukázalo, že hlavním stresovým faktorem epidemické krize nebyl jen samotný Covid-19, ale i sekundární dopady pandemie jako obavy o vztahy či práci.

08.07.2020
Aktuality z B. Braun