Přejít na obsah stránky | Klávesové zkratky | Hlavní strana | Mapa stránek | Vyhledávání | Přejít na hlavní navigační menu

enterální výživa

Aesculap Akademie koncem května uspořádala unikátní interaktivní kurz Optimální Nutrice pro KAždého (ONKA) aneb Jak by měl vypadat týmový management nutrice ve Vaší nemocnici. Díky velkému zájmu a nadšeným reakcím se jej chystá zopakovat také v listopadu. Kromě odborných přednášek mezi sebou týmy soutěžily v disciplínách, které zahrnovaly jak teoretické kazuistiky, tak praktické dovednosti. U samotného zrodu myšlenky uspořádat interaktivní kurz stál MUDr. František Novák, Ph.D. ze Všeobecné fakultní nemocnice v Praze.

27.07.2016 Marie Polášková
výživa v domácím prostředí

Aesculap Akademie představuje nový koncept vzdělávacích kurzů z oblasti nutriční péče v pavilonu B. Braun Dialog

13.05.2015 redakce Braunovin
B. Braun Dialog

Začátkem března proběhl  v Hradci Králové mezinárodní kongres SKVIMP (Společnost klinické výživy a intenzivní metabolické péče). Letošní 31. ročník se nesl ve znamení mezinárodní spolupráce a byl zároveň prvním česko-slovenským kongresem klinické výživy. Každý rok je zvoleno ústřední téma, které reaguje na aktuální situaci ve výživě a zohledňuje celosvětové trendy.

25.03.2015 Ing. Leoš Alexa
klinická výživa

B. Braun Vás srdečně zve ke svému stánku i na satelitní sympozium v rámci kongresu ESPEN 2014.

parenterální výživa

Trávicí systém je přirozeným nástrojem organismu zajišťující příjem, trávení a vstřebávání živin. Vlivem nejrůznějších chorob dochází k poruše příjmu potravy, snížení digesce a absorpce složek výživy.

enterální výživa

B. Braun úspěšně doplňuje portfolio enterální výživy a jako leader a inovátor v oblasti parenterální výživy se stává plnohodnotným partnerem lékařů a pacientů také na poli enterální nutrice.

04.04.2014 Mgr. Jitka Suchá
enterální výživa

Klinická výživa je základním předpokladem komplexní zdravotnické péče. Hodnocení stavu výživy by mělo být součástí péče o hospitalizovaného pacienta i pacienta před plánovaným operačním výkonem. Dobrý stav výživy může mít na uzdravení i prognózu pacienta zásadní vliv.

01.10.2012 Jitka Pecháčková
enterální výživa