Přejít k hlavnímu obsahu
Zpět

Chirurgie: Článek

Efektivní nemocnice 2023: Představení nejlepšího chirurgického instrumentária Aesculap®

Ing. Lucie Kocourková

7. prosinec 2023

Fleet Care Sterilizační kontejnery Chirurgické instrumentárium

Skupina B. Braun jako dlouholetý partner odborné konference Efektivní nemocnice, která spojuje managementy nemocnic z celé České i Slovenské republiky, si pro letošní ročník zvolila motto "Opravdoví mistři se vždy spokojí jen s tím nejlepším".

Podívejte se na video z Efektivní nemocnice

 

Expozice B. Braun byla plná chirurgických nástrojů, motorových systémů a dalších produktů značky Aesculap®, které bylo možné vzít do ruky, vyzkoušet funkčnost a na vlastní oči vidět jejich jedinečnost. „Měli jsme možnost představit také nejmodernější sterilizační kontejnery Aesculap® Aicon®, ukázat instrumentárium před a po provedení autorizovaného servisu, a to včetně modelové řady nástrojů SQ.line®,“ říká MUDr. Alan Munteanu, člen vedení Skupiny B. Braun.

Návštěvníci Efektivní nemocnice se mohli dozvědět také vše o unikátní službě managementu chirurgických nástrojů Fleet Care, kterou B. Braun úspěšně implementuje v nemocnicích v Česku i na Slovensku. „Jsme velmi rádi, že se osobně zúčastnili zástupci Nemocnice Šumperk, která jako první v Česku službu Fleet Care začala před více než třemi lety využívat. V letošním roce na šumperskou nemocnici navázala zbrusu nová Nemocnice Bory v Bratislavě, která Fleet Care využívá pro všechny své operační obory,“ dodává Alan Munteanu. 

Napište nám

Využijte tento prostor a podělte se s námi o další témata, osobnosti nebo produkty o kterých byste se chtěli dozvědět více.

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů. Vámi zadané údaje jsou u nás v bezpečí.

Související a doporučené články

Odborné informace o léčivech a zdravotnických prostředcích

Tyto stránky obsahují odborné informace o léčivech a zdravotnických prostředcích určené zdravotnickým odborníkům v České republice. Nejsou určeny laické veřejnosti.

Odborníkem je dle § 2a zákona č. 40/1995 Sb., o regulaci reklamy, v platném znění, osoba oprávněná předepisovat nebo vydávat léčivé přípravky nebo zdravotnické prostředky. Pokud osoba, která není odborníkem, vstoupí na tyto webové stránky, vystavuje se riziku nesprávného porozumění informací zde publikovaných a z toho plynoucích důsledků.

Kliknutím na tlačítko „Jsem odborník“ potvrzujete, že:

  • Jste se seznámil/a s výše uvedenou zákonnou definicí pojmu „odborník“;
  • Jste odborníkem ve smyslu zákona o regulaci reklamy;
  • Jste se seznámil/a s riziky, kterým se jiná osoba než odborník vystavuje, jestliže vstoupí na stránky určené převážně pro odborníky.
Jsem odborník
Nejsem odborník