Přejít k hlavnímu obsahu
Zpět

Události

Dětské úsměvy opět rozzářily

redakce Braunovin

28. Červen 2019

Aesculap Akademie

Již potřetí se konal dětský den pro zaměstnance Skupiny B. Braun CZ/SK v Pavilonu B. Braun Dialog. Děti si vyzkoušely mnoho dovedností z oblasti medicíny. Spolehlivě už poznají úžeh či úpal a vědí, jak se mu vyhnout či pomoct kamarádovi, který byl na sluníčku moc dlouho. Zdokonalily se také v masáži srdce, kterou trénovaly na fantomech, a dozvěděly se, jestli masáž byla účinná. Novinkou byla možnost prohlédnout si chirurgické nástroje a uhádnout, jak se jmenují a k čemu slouží. A na posledním stanovišti si zopakovaly, jak se správně umývají ruce.
 

Host dětského dne
Na děti se přišel podívat i patron letošního Světového dne ledvin herec Karel Zima. Ten je zároveň jedním z ambasadorů Fóra pro zážitkové vzdělávání, které dětem zahrálo dvě divadelní představení. Představení byla interaktivní, takže diváci měli možnost aktivně se zapojovat a měnit například i chování některých postav. „Bylo proto důležité, že děti hned od počátku odložily ostych a s našimi herci postupně vytvořily jednu bezvadně fungující partu,“ popisuje ředitelka Fóra pro zážitkové vzdělávání, z.ú., MgA. Jitka Andrlíková.
 

Nadace DOBRÝ ANDĚL
Protože ve Skupině B. Braun pracují Dobří Andělé, měli i jejich potomci v rámci celého dětského dne možnost udělat něco pěkného pro děti, kterým nadace DOBRÝ ANDĚL pomáhá, a tak kreslili a kreslili, až nakreslili spoustu nádherných obrázků a sami se tak trochu stali Dobrými Anděly.


Zaujetí a nasazení možná budoucích chirurgů a záchranářů, v každém případě Dobrých Andělů

Napište nám

Využijte tento prostor a podělte se s námi o další témata, osobnosti nebo produkty o kterých byste se chtěli dozvědět více.

Související a doporučené články

Odborné informace o léčivech a zdravotnických prostředcích

Tyto stránky obsahují odborné informace o léčivech a zdravotnických prostředcích určené zdravotnickým odborníkům v České republice. Nejsou určeny laické veřejnosti.

Odborníkem je dle § 2a zákona č. 40/1995 Sb., o regulaci reklamy, v platném znění, osoba oprávněná předepisovat nebo vydávat léčivé přípravky nebo zdravotnické prostředky. Pokud osoba, která není odborníkem, vstoupí na tyto webové stránky, vystavuje se riziku nesprávného porozumění informací zde publikovaných a z toho plynoucích důsledků.

Kliknutím na tlačítko „Jsem odborník“ potvrzujete, že:

  • Jste se seznámil/a s výše uvedenou zákonnou definicí pojmu „odborník“;
  • Jste odborníkem ve smyslu zákona o regulaci reklamy;
  • Jste se seznámil/a s riziky, kterým se jiná osoba než odborník vystavuje, jestliže vstoupí na stránky určené převážně pro odborníky.
Jsem odborník
Nejsem odborník